Sv, 28.05.2023.

Rakstniece Karīna Gleitnere atklāj sava jaunā uzvārda izcelsmi

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Karīna Račko prezentē grāmatu "Es neesmu tava"
Karīna Račko prezentē grāmatu "Es neesmu tava" Foto: Valdis Kauliņš

Erotisko bestselleru autore un zobārste Karīna Gleitnere (iepriekš Račko) izdevumam "Kas Jauns?" atklāj sava nupat nomainītā uzvārda izcelsmi.  

"Apollo.lv" jau iepriekš vēstīja, ka bestselleru rakstniece nomainījusi uzvārdu un turpmāk sauksies Karīna Gleitnere.

"Es neesmu tā, kas biju, un vairs nebūšu tā, kas esmu šobrīd, tiklīdz mirklis būs pagājis. Mainība, attīstība, izaugsme - tas ir dzīves skaistākais ceļojums!" 17. martā vietnē "Instagram" paziņoja Karīna. 

Žurnālam "Kas Jauns?" rakstniece skaidro, ka Gleitnere ir viņas dzimtas uzvārds. "Tas ir mans vecvecāku uzvārds, kurā ļoti izjūtu savas lībiešu saknes un dzimtas spēku," tā Karīna.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka pērn izjuka Karīnas laulība ar apdrošināšanas speciālistu Kristapu Račko. Pēc tam rakstniece intervijās atklāja, ka tieši viņa bija šķiršanās iniciatore un lēmums bija pārdomāts.

Īsi pēc šķiršanās Karīnas bijušais vīrs Kristaps Račko sāka jaunas attiecības un publiskoja fotogrāfijas, pilnā krāšņumā parādot savu jauno sirdsdāmu Evitu. Aplūkojot sociālo tīklu saturu, redzams, ka Kristaps joprojām ir kopā ar Evitu.

Rakstniece pērn izdeva savu septīto romānu ar nosaukumu "Es neesmu tava". 

Karīna īsi pēc paziņojuma par šķiršanos no vīra Kristapa Račko deva mājienu, ka viņai ir kas kopējs ar režisoru Dž. Dž. Džilindžeru. Izrādās, ka tiks ekranizēts viens no rakstnieces romāniem.

Plašāk lasiet tiešsaistes žurnālā "Klik".

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu