Partija "Katram un katrai" turpmāk sauksies "Platforma 21"

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Partijas "Katram un katrai"  jaunā nosaukuma "Platforma21" logo.
Partijas "Katram un katrai" jaunā nosaukuma "Platforma21" logo. Foto: Paula Čurkste/LETA

Svētdien notikušajā kongresā nolemts, ka partijas "Katram un katrai" nosaukums turpmāk būs "Platforma 21", sacīja partijas valdes locekle Karīna Sprūde.

Par partijas jauno priekšsēdētāju kongresā ievēlēts Raimonds Lazdiņš.

Savukārt partijas valdē ievēlēti Agris Freifalts, Jānis Ronis, Solvita Zvidriņa, Katrīna Killa, Aivars Strakšas, Jānis Zalte, Jurijs Misjuks un Sprūde.

Sprūde skaidroja, ka skaitlis 21 partijas nosaukumā nozīmē 21.gadsimtu. Partija būs vieta, kas apvienos cilvēkus ar jaunām idejām par valsts attīstību.

Tāpat Sprūde atzina, ka pēc zaudējuma Saeimas vēlēšanās partija ir analizējusi savas kļūdas, veikusi mājasdarbus, tāpēc tagad notikušo nosaukuma maiņu varot dēvēt par partijas restartu. Sprūde uzsvēra, ka partijā tiek gaidīti jauni cilvēki.

Kā iepriekš norādīja partijā, ņemot vērā situāciju, ka partijas "Katram un katrai" izveidotājs un bijušais līderis Aldis Gobzems ir pametis partiju, politiku un valsti, partijas neiekļūšanu 14.Saeimā, kā arī to, ka Latvijas politikā esot nepieciešamas pārmaiņas, partija aicina politikā iesaistīties gados jaunus cilvēkus.

"Vienīgais veids, kā Latvija var pārtraukt lejupslīdi, ir iesaistīt politikā cilvēkus, kuriem šobrīd ir nedaudz vairāk par divdesmit vai trīsdesmit gadiem - jauniešus, kuriem vecās varas partijas nav devušas iespēju piedalīties politikas procesos, kuri nav gaidīti rūdīto politiķu rindās, jo veco partiju vadībā esošie politiķi nevēlas sev izaudzināt konkurentus," norāda partija.

Partijas "Katram un katrai" valde pauž, ka par savu pienākumu uzskata profesionāla un pārdomāta pārejas posma nodrošināšanu no līdzšinējās partijas saturiskā un organizatoriskā veidola uz jaunu profesionāļu veidotu saturiski jaunu organizāciju.

"Katram un katrai" partijas mērķis ir uz ilgtspējīgu attīstību vērsta, centriska un moderni nacionāla politika, kuru veidos izglītoti, gados jauni profesionāļi.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu