Norvēģijas slēpošanas leģendai grūtniecības pēdējie mēneši netraucē smagam darbam treniņos

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Terēze Jūhauga
Terēze Jūhauga Foto: AFP / Scanpix

Bijusī norvēģu slēpotāja Terēze Juhauga, neskatoties uz grūtniecības pēdējiem mēnešiem, joprojām aktīvi trenējas un ar fiziskās sagatavotības attīstīšanu palīdz arī citiem.

34 gadus vecā Juhauga tiek uzskatīta par slēpošanas karalieni. Pirms gada viņa pieņēma lēmumu likt punktu savai panākumiem bagātajai karjerai.

Tiesa, viņa turpina nodarboties ar sportu un, arī esot mātes cerībās, to dara ļoti aktīvi, kas cilvēkos raisa jautājumus.

Neskatoties uz to, ka ir grūtniecības pēdējos mēnešos, šobrīd viņa strādā par privāto treneri Kanāriju salās.

To pamanījuši arī vairāki tūristi, kuri Zviedrijas izdevumam "Expressen" neslēpa izbrīnu par Juhaugas organizētajiem aktīvajiem treniņiem, kuros piedalās arī viņa pati. "Vai pamanījāt, ka tur trenējas grūtniece? Viņa vingro ļoti aktīvi, un man tas liek elsot," norādīja kāds aculiecinieks.

Pati Juhauga pauda, ka viņa nespēj sēdēt mierā, rokas klēpī salikusi, viņai ir jākustas. Citiem cilvēkiem viņas vadītās nodarbības šķiet ļoti intensīvas. Dienu viņa sāk ar stundas skrējienu, kam seko treniņi sporta zālē, strādājot arī ar saviem klientiem.

"Grūtniecības laikā rūpīgāk sekoju līdzi saviem treniņiem. Tajā pašā laikā grūtniecība nav nekāda slimība, kas mani atturētu. Esmu citā situācijā, salīdzinot ar citiem cilvēkiem. Jau gadiem ilgi trenējos, un mans ķermenis visu pieņem citādāk," sacīja Juhauga.

Juhauga olimpiskajās spēlēs izcīnījusi sešas medaļas, no kurām četras zelta un pa vienai sudraba un bronzas. Pasaules čempionātos viņa uzvarējusi 14 reizes.

Pasaules kausa izcīņas posmos Juhauga individuālajās sacensībās triumfējusi 82 reizes, bet uz goda pjedestāla kāpusi 149 reizes.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu