"Šis cilvēks mani vienkārši nemīl." Izjukušas aktrises Elīnas Bojarkinas attiecības ar Marģeru Majoru

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Instagram

Izjukušas aktrises Elīnas Bojarkinas un "LTV" raidījuma "Kultūrdeva" sižetu autora Marģera Majora attiecības, par to liecina aktrises emocionālais paziņojums vietnē "Instagram".

Elīna publiskojusi emocionālu vēstījumu saviem sekotājiem, paziņojot, ka meklē jaunu mājvietu. Viņa raksta: "Paldies visiem par jaukajiem vārdiem, cik mēs ar Marģeru esam forši, jo es jūtos tā pat un bezgalīgi mīlu šo cilvēku, taču

jau vairākus mēnešus es cīnos par šīm attiecībām, bet šis cilvēks mani vienkārši nemīl,

un esmu mēģinājusi darīt visu, kas ir manos spēkos, lai pierādītu, ka šeit viss ir, bet es nevaru mainīt cilvēku un likt viņam justies savādāk."

"Man likās, ka šīs dienas Parīzē kaut ko uzlabos, viņš jūtas ļoti labi ar mani, esmu brīnišķīga sieviete, bet neredz mani kā savu cilvēku. Vissāpīgākie vārdi pasaulē no cilvēka, kuru Tu mīli līdz bezgalībai ir - es tevi nemīlu.

Tā kā esam publiskas personas, dalos ar šo informāciju, jo agrāk vai vēlāk tas nāktu gaismā, kaut vai ar to, ka meklēju vienistabas/divistabas dzīvokli. Ja ir kādi piedāvājumi, kur var dzīvot ar suni- būtu ļoti pateicīga."

Pirms vairākiem mēnešiem Elīna stāstīja par abu attiecībām un atklāja iemīlēšanās stāstu. Viņa stāstīja, ka tā nav bijusi mīlestība no pirmā acu skatiena - sākumā tā drīzāk bija draudzība. "Tu satiecies vēl un vēl, un tad parādās kaut kas vairāk."

Par abu attiecībām publiski tapa zināms pērnā gada vasarā.

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu