Vēl viena maska ir kritusi. "Balss maskā" atmasko Rudzupuķi

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: publicitātes

Svētdien, 2. aprīlī, aizritēja jau sestais šova "Balss maskā" raidījums. Šajā vakarā uz skatuves kāpa Laimes lācis, Rudzupuķe, Sniegpārsla un Briedis. 

Kā ierasts, arī šajā vakarā detektīvi – Samanta Tīna, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Baiba Sipeniece-Gavare un Jānis Šipkēvics centās atmaskot dalībniekus, izmantojot sagatavotos pavedienus.

Šajā nedēļā uz izbalsošanas strīpas nonāca Rudzupuķe un Sniegpārsla.

Detektīvi lēma, ka sestajā raidījumā šovs jāpamet Rudzupuķei.

Noskaidrojās, ka zem maskas slēpās režisore, producente un mūziķe Dace Pūce.

Foto: publicitātes

Analizējot Rudzupuķes pavedienus, atklājās, ka tajos bija ieslēpti daudzie Daces talanti un panākumi. Dace režisējusi gan īsfilmas, gan pilnmetrāžas filmas. Viņa ir līdere, kas lieliski strādā komandā, gan veidojot filmas, gan muzicējot grupā "Marana". Daces filmas ieguvušas dažādas pasaules līmeņa un Eiropas kinematogrāfijas balvas. Ar zināšanām Dace dalās viņas dibinātajā "Pūces akadēmijā", kur var apgūt kino režiju, producēšanu un arī skatuves mākslu.

Rudzupuķe tiešām izgājusi deviņas skolas – Dace ieguvusi deviņas akadēmiskās izglītības. Dace režisējusi filmu "Bedre", kas nominēta spožākajai no kino industrijas balvām – Oskaram, tādēļ Rudzupuķei līdzi uz skatuves bija lāpsta.

Šajā vakarā uz skatuves kāpa arī īpašais viesis Ciklops, izpildot dziedātājas Aminatas dziesmu "Afrodīte".

Detektīviem bija jācenšas atminēt, kas slēpās zem Ciklopa maskas. Noskaidrojās, ka zem tās slēpās pati Aminata, šokējot detektīvus.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka iepriekšējos raidījumos tika atmaskots Naktstaurenis, zem kura slēpās aktrise Dana Bjorka, Torte, zem kuras slēpās bokseris un TV personība Kristaps Zutis, Astoņkājis, zem kura slēpās dziedātāja Elza Rozentāle, Vienradzis, zem kura slēpās Jānis Moisejs un Šaha karalis, zem kura slēpās TV personība Mārtiņš Spuris. 

Foto: "Balss maskā" sestais raidījums

Kā zināms, noslēdzoties šovam, uzvarētājs balvā saņems 5000 eiro, ko novirzīs sevis izvēlētam labdarības mērķim.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu