Sv, 10.12.2023.

"Sadales tīkla" valdes loceklis Kirkovalds atstājis amatu

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Jānis Kirkovalds.
Jānis Kirkovalds. Foto: Evija Trifanova/LETA

Elektroenerģijas sadales sistēmas operatora AS "Sadales tīkls" valdes loceklis Jānis Kirkovalds atstājis amatu, liecina "Firmas.lv" informācija.

"Sadales tīkla" valdes loceklis un attīstības direktors Kirkovalds amatā stājās 2018.gada aprīlī.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir Sandis Jansons, kurš arī stājās amatā 2018.gada aprīlī. Kopš 2021.gada janvāra "Sadales tīkla" valdē strādā valdes locekle Kristīne Sarkane, kopš 2021.gada 6.jūnija - Baiba Priedīte, bet kopš 2022.gada septembra - Raimonds Skrebs.

Jau vēstīts, ka "Sadales tīkls" pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, strādāja ar 301,188 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,1% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi sasniedza 20,415 miljonus eiro pretstatā gadu iepriekš gūtajai peļņai.

"Sadales tīkls" ir valstij piederošajā "Latvenergo" koncernā ietilpstošs elektrotīkla uzturētājs un attīstītājs Latvijā. Kompānija nodrošina sadales elektrotīklu ekspluatāciju, atjaunošanu un plānveida attīstību, elektroenerģijas izlietošanas uzraudzību, zudumu samazināšanas pasākumus un elektroenerģijas uzskaiti, kā arī veic jaunu pieslēgumu izveidi.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu