"Es sev reāli riebos." Olga Kambala atklāti par plastisko operāciju pieredzi (6)

Apollo.lv
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Par krūšu plastiskajām operācijām dzirdēti dažādi stāsti – gan mīti, gan patiesība. Izdevumam "Kas Jauns?" atklātā stāstā par par tik aktuālo krūšu uzlabošanas operāciju dalījās šovu zvaigzne Olga Kambala.

Kambala krūšu plastisko operāciju veikusi aptuveni pirms 11 gadiem, kad pēc trešā bērna piedzimšanas krūšu forma bijusi tik nepievilcīga, ka šis vizuālais defekts pašai sagādājis virkni nepatīkamu momentu.

"Cilvēkiem par mani ir radies priekšstats, ka man ir bijis daudz operāciju, vien tāpēc, ka es daudz par šo tēmu runāju.

Bet man ir bijusi tikai viena operācija, kad pēc trim bērniem manas krūtis bija tik ļoti nošļukušas, ka vajadzēja tās pacelt."

"Es apmeklēju trīs konsultācijas, līdz izvēlējos savu ķirurgu. Man tika veikta krūšu pacelšanas operācija ar silikona implantu, kas piepildīja visus tukšumus, jo krūtis bija kļuvušas ļoti neglītas.

Es vēl tagad spilgti atceros, kā toreiz jutos, kad biju jauna, skaista sieviete ar perfektu augumu un trim maziem bērniem, bet manas krūtis karājās gluži kā kamieļa ausis.

Tas bija tik drausmīgi, tā bija psiholoģiska trauma. Atceros, kā raudāju veikalu ģērbtuvēs, pielaikojot apakšveļu vai peldkostīmus, jo es sev reāli riebos. Pēc operācijas – hops – atkal viss ir kārtībā, krūtis atkal foršas, skaistas un var dzīvot tālāk," pieredzē dalās Olga Kambala.

Vairāk lasi izdevums "Kas Jauns?" 4. aprīļa numurā.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu