Rīgā degviela kļūst lētāka

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Degvielas uzpildes stacija. Ilustratīvs foto.
Degvielas uzpildes stacija. Ilustratīvs foto. Foto: LETA

Pagājušajā darba nedēļā pirms Lieldienu brīvdienām Rīgā samazinājās gan benzīna, gan dīzeļdegvielas cenas, bet Tallinā un Viļņā lētāka kļuva dīzeļdegviela.

Ceturtdien dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Tallinā, bet zemākā tā bija Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna cena samazinājās par 1,8% - līdz 1,614 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 6,8% - līdz 1,514 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīna cena palielinājās par 1,9% - līdz 1,569 eiro par litru. Savukārt dīzeļdegviela ceturtdien maksāja 1,499 eiro par litru, kas ir par 0,7% mazāk nekā pagājušās nedēļas piektdienā.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena arī šajā darba nedēļas nogalē saglabājās stabila un maksāja 1,689 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena samazinājās par 0,6% - līdz 1,569 eiro par litru.

Autogāzes cena Rīgā kritās par 6,3% un ceturtdien maksāja 0,745 eiro par litru. Tikmēr Viļņā un Tallinā autogāzes cenas nemainījās un maksāja attiecīgi 0,622 eiro un 0,7 eiro par litru.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu