"Balss maskā" pusfinālā atmasko Pērtiķi

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: publicitātes

Svētdien, 23. aprīlī, aizritēja šova "Balss maskā" pusfināla raidījums. Šajā vakarā uz skatuves kāpa šovā palikušie četri dalībnieki - Laimes lācis, Pērtiķis, Melnais krauklis un Sniegpārsla.

Pusfinālā dalībnieki izpildīja dziesmas, kuras, pēc viņu domām, spētu nodrošināt vietu finālā. 

Raidījumā, kā ierasts, arī šajā vakarā detektīvi – Samanta Tīna, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Baiba Sipeniece-Gavare un Jānis Šipkēvics centās atmaskot dalībniekus, izmantojot sagatavotos pavedienus.

Tos trīs, kuriem būs lemts nokļūt uz izbalsošanas svītras, lēma skatītāji klātienē, taču to, kuram būs jāizstājas no turpmākās sacensības un jāvelk nost maska, lēma šova detektīvi.

Šajā nedēļā uz izbalsošanas strīpas nonāca Pērtiķis un Sniegpārsla.

Detektīvi lēma, ka pusfināla raidījumā šovs jāpamet Pērtiķim.

Noskaidrojās, ka zem maskas slēpās mūziķis Mārcis Judzis.

Foto: Mārtiņš Zilgalvis

Pērtiķis šajā vakarā izpildīja Fila Kolinsa dziesmu "You Can’t Hurry Love".

Par Mārča slēpšanos zem Pērtiķa maskas bija pārliecināti divi detektīvi, taču šī pārliecība radās tikai šonedēļ, jo iepriekš detektīvi Mārča vārdu nebija minējuši. "Godīgi sakot, traktors bija tas, kas mani aizveda pie tevis. Tu man tagad esi parādā braucienu ar traktoru," pēc maskas noņemšanas Mārcim teica Baiba Sipeniece-Gavare. Arī Jānis Šipkēvics vakara izskaņā bija pārliecināts, ka zem Pērtiķa maskas paslēpies tieši Mārcis. Jānis Krīvēns bija pārliecināts, ka zem maskas paslēpies TV6 šova "Lauku sēta" vadītājs Jānis Rāzna, bet Samanta Tīna bija pārliecināta, ka tas ir aktieris un režisors Intars Rešetins.

Šķetinot Pērtiķa pavedienus, skatītāji uzzināja, ka bieži vien dzirdētās frāzes par dārdēšānu un rībēšanu bija attiecināmas uz to, ka Mārcis ir grupas "Dzelzs vilks" bundzinieks. Fonā redzamās tropiskās ainas bija mājiens uz ekspedīcijām, kurās devies Mārcis. Viņam ļoti patīk ceļot un viņa mīļākais piedzīvojums bija brauciens uz Vjetnamu, kuram varēja sekot līdzi arī televīzijā. Pavedienos redzētais burtu salikums "Fe" bija nekas cits, kā elements no periodiskās tabulas un vēl viens mājiens uz viņa dalību grupā "Dzelzs vilks". Ar mūzikas ierakstiem Mārcis divreiz nominēts Spēlmaņu naktij, trīs reizes nominēts prestižajai Gremija balvai un septiņas reizes nominēts Zelta mikrofonam.

Devītajā "Balss maskā" raidījumā uz skatuves kāpa arī īpašie viesi Peles un Lutauša maskā, izpildot dziesmu "When you believe". Zem maskas slēpās Reinis Sējāns un Intars Busulis, patīkami pārsteidzot gan žūrijas pārstāvjus, gan skatītājus zālē.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka iepriekšējos raidījumos tika atmaskots Naktstaurenis, zem kura slēpās aktrise Dana Bjorka, Torte, zem kuras slēpās bokseris un TV personība Kristaps Zutis, Astoņkājis, zem kura slēpās dziedātāja Elza Rozentāle, Vienradzis, zem kura slēpās Jānis Moisejs. Šaha karalis, zem kura slēpās TV personība Mārtiņš Spuris, Rudzupuķe, zem kuras slēpās producente un mūziķe Dace Pūce un Zaķis, Zaķis, zem kura slēpās TV personība Lelde Ceriņa un Briedis, zem kura slēpās dziedātāja Grēta Grantiņa.

Noslēdzoties šovam, uzvarētājs balvā saņems 5000 eiro, ko novirzīs sevis izvēlētam labdarības mērķim.

Kura maska šovā uzvarēs, varēsim noskaidrot jau nākamajā svētdienā, 30. aprīlī.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu