79 gadu vecumā aktieris Roberts de Niro septīto reizi kļuvis par tēvu. Mātes identitāti gan neatklāj

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: AP/Scanpix

79 gadus vecais Holivudas aktieris Roberts de Niro apliecinājis, ka nule kā pasaulē nācis vēl viens viņa bērns, jau septītais, ziņo ārzemju mediji.

De Niro izlaboja intervētāju, kurš minēja, ka aktierim ir seši bērni, norādot, ka šobrīd tie jau patiesībā ir septiņi.

"Man tikko kā pasaulē nāca mazulis," telekanālam "ET Canada" sacīja de Niro, neatklājot mazuļa dzimumu un mātes identitāti.

De Niro pārstāvis ziņu aģentūrām apstiprināja šo informāciju.

Citu Holivudas un izlaides industrijas zvaigžņu vidū, kam bērni piedzimuši jau stipri mūža otrajā pusē, ir režisors Džordžs Lūkass, aktieris Čārlijs Čaplins un mūziķis Miks Džegers. Lūkass jaunā tēva godā atkal nonāca 69, bet Čaplins un Džegers - 73 gadu vecumā.

De Niro šobrīd reklamē savu jauno komēdiju "About My Father" ("Par manu tēvu"), kas uz ASV kinoekrāniem iznāks 26. maijā.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka pērnā gada vasarā leģendārais amerikāņu aktieris Roberts de Niro, kurš joprojām šķīrās ar sievu Greisu Haitaueru, tika manīts Spānijas krastos, atpūšoties kopā ar draudzeni Tifāniju Čenu. Tomēr nav zināms, vai Čena ir  de Niro bērna māte.

Aktieris un viņa draudzene jau vairākus gadus kopā parādījušies sabiedrībā, taču oficiāli savas attiecības nav apstiprinājuši.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu