Rīgā būtiski sarukušas degvielas cenas

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Degvielas uzpilde.
Degvielas uzpilde. Foto: Evija Trifanova/LETA

Pagājušajā darba nedēļā Rīgā būtiski samazinājās degvielas cenas, kamēr Tallinā cenas praktiski nemainījās, bet Viļņā degvielas cenām bija nelielas izmaiņas. 

Dārgākais benzīns šajā darba nedēļas nogalē bija nopērkams Tallinā, sekoja Viļņa, bet zemākā benzīna cena bija Rīgā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Tallinā, bet zemākā tā bija Rīgā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena samazinājās par 9% - līdz 1,524 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 11,2% - līdz 1,344 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīna cena palielinājās par 0,7% - līdz 1,539 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 2,9% - 1,359 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna un dīzeļdegvielas cenas saglabājās stabilas, un šīs darba nedēļas beigās maksāja attiecīgi 1,699 eiro un 1,499 eiro par litru.

Autogāzes cena Rīgā samazinājās par 13,8% - līdz 0,685 eiro par litru. Viļņā autogāzes cena nedēļas laikā nemainījās un maksāja 0,622 eiro par litru, bet Tallinā autogāzes cena palielinājās par 1,4% - līdz 0,71 eiro par litru.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu