Kurās Zodiaka zīmēs dzimst labākās māmiņas

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Evgeny Atamanenko/Shutterstock

Izrādās, zvaigznēm ir diezgan liela saistība ar to, kādas attiecības ir starp mātēm un bērniem. Uzzini, kurās piecās Zodiaka zīmēs dzimst labākās māmiņas.

5. vieta - Ūdensvīrs

Ūdensvīra mātes vērtība ir tāda, ka, audzinot bērnu, viņa ņem vērā visas nianses, kas saistītas ar viņas pašas bērnību. Viņa atceras, kas viņai patika, kas aizvainoja, izraisīja šoku un kā viņu ietekmēja vecāku izturēšanās. Pacietība un smalkā pieeja katrai detaļai padara viņu par ļoti empātisku mammu.

4. vieta - Vērsis

Lieliska māte, kura ar milzīgu centību cenšas audzināt bērnu ar bezgalīgu rūpību un mīlestību. Aizraušanās, ar kādu Vērsis nodarbojas ar bērna izglītību, ir acīmredzama. Viņa dzīvo vairāk savu bērnu dzīvi nekā pati savējo. Šeit ir smalka nianse: nepārspīlējiet ar rūpēm, citādi bērni var izaugt nepatstāvīgi.

3. vieta - Vēzis

Šī Zodiaka zīme ļoti mīl bērnus. Viņa izmanto visas savas zināšanas un atsaucas uz citu cilvēku pieredzi. Viņa pievērsīs maksimālu uzmanību bērna attīstībai. Parasti ar bērniem šīs Zodiaka zīmes mātes uztur ļoti uzticamas attiecības. Vienmēr domās par bērnu karjeru, kas nodrošina labas nākotnes izredzes.

2. vieta - Strēlnieks

Strēlnieka mamma ir "enciklopēdija". Viņa zina visu. Viņa lasa, cenšas visu uzzināt, ir atbildīga un gudra. Šādu māmiņu bērni bieži attīstās ātrāk nekā pārējie. Kopš agras bērnības viņi izmēģina visu: no izglītojošām spēlēm līdz nopietniem sporta veidiem. Bieži vien Strēlnieku mātes ir neapmierinātas ar sevi, pirmkārt, viņas saprot, ka bērna nākotne ir atkarīga no viņām. Tāpēc paralēli šīs spēcīgās sievietes nodarbojas ar pašattīstību.

1. vieta - Skorpions

Mamma ir draugs, mamma ir partneris, mamma ir visa pasaule! Pārsteidzoša daba - Skorpiona jūtīgums un intuīcija rada brīnumus. Mamma vienmēr zina, kā izklaidēt bērnu, novērst uzmanību no negatīvā. Viņa veido attiecības uz bezgalīgas uzticības, kas nes augļus. Skorpiona mamma nekad tevi neatstās nelaimē. Tas ir uzticams plecs un atbalsts visu atlikušo mūžu. Svarīga kvalitāte ir upurēšana, bērni vienmēr būs pirmajā vietā.

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu