"airBaltic" lidojumus uz četriem siltiem galamērķiem turpinās arī ziemas sezonā

LETA
Porto, Portugāle. Ilustratīvs attēls.
Porto, Portugāle. Ilustratīvs attēls. Foto: Rafael Bischof/Shutterstock

Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" vasaras sezonas tiešos lidojumus no Rīgas uz Katāniju Itālijā, Maltu un Portu Portugālē, kā arī Valensiju Spānijā, piedāvās arī nākamajā ziemas sezonā, kas sāksies oktobra beigās, informēja "airBaltic" pārstāvji.

Lidojumi uz Katāniju turpināsies 2023.gada novembrī un tiks atsākti 2024.gada martā, bet lidojumi uz Maltu, Portu un Valensiju no 2023.gada novembra tiks veikti divas reizes nedēļā.

Izvēloties galamērķus, "airBaltic" ņem vērā pasažieru pieprasījumu un vēlmes, un šie četri bijuši ļoti populāri saulainas atpūtas galamērķi.

Jau ziņots, ka "airBaltic" nākamajā ziemas sezonā no Baltijas valstīm un Tamperes Somijā veiks lidojumus 11 jaunos maršrutos. Kopumā "airBaltic" piedāvās aptuveni 80 maršrutus visā savā tīklā.

No Rīgas tiks piedāvāti divi jauni galamērķi - Agādīra Marokā un Alikante Spānijā. No Tallinas paredzēti trīs jauni galamērķi - Amsterdama, Tenerife Spānijā un Ženēva Šveicē.

No Viļņas plānoti četri jauni galamērķi - Brisele Beļģijā, Tenerife Spānijā, Dubaija Apvienotajos Arābu Emirātos un Turīna Itālijā.

Savukārt no Tamperes būs divi jauni galamērķi - Tenerife Spānijā un Kitili Somijā.

Tāpat ziņots, ka "airBaltic" ieņēmumi šogad pirmajā ceturksnī bija 105,1 miljons eiro, kas ir par 74,9% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi samazinājās 3,3 reizes - līdz 11,4 miljoniem eiro.

Savukārt pērn "airBaltic" koncerna apgrozījums bija 500,17 miljoni eiro, kas ir 2,5 reizes vairāk nekā 2021.gadā, bet kompānijas zaudējumi samazinājās 2,5 reizes - līdz 54,219 miljoniem eiro.

Latvijas valstij pieder 97,97% "airBaltic" akciju, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam "Aircraft Leasing 1" - 2,03%.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu