Nebūs! Seši nesaderīgākie Zodiaka pāri

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Antonio Guillem/Shutterstock

Ir pāri, kuri spēj dzīvot pilnīgā harmonijā, taču dažiem ne par ko neizdodas izveidot saskanīgu savienību. Iepazīsties ar sešiem Zodiaka nesaderīgākajiem pāriem.

1. Lauva un Skorpions

Lauva un Skorpions ir spēcīgas personības. Tādēļ viņu attiecībās ir iespējama konkurence, kura ne pie kā laba nenovedīs, ja vien kāds nepiekāpsies. Diez vai kāds no viņiem gribēs atteikties no uzvarētāja lomas. Šīs divas zīmes neatzīst savas kļūdas, tādēļ krahs ir visnotaļ iespējams.

2. Auns un Jaunava

Auns un Jaunava - absolūti pretējas zīmes, kuras pēc visiem fizikas likumiem nevēlas pievilkties. Šim pārītim ir ļoti grūti sadzīvot, tās bieži konfliktē. Tikai pati lielākā mīlestība var noturēt šo savienību neitrālu.

3. Mežāzis un Dvīņi

Mežāzis - vecā kaluma cilvēks, savukārt Dvīņiem patīk viss jaunais un neparastais. Šo Zodiaka zīmju temperamenta un rakstura tipi ir atšķirīgi. Miers un emocionalitāte, saprāts un vieglprātība, piekāpība un pazemība - tas viss ir par Mežāzi un Dvīņiem.

4. Vēzis un Ūdensvīrs

Vēzim un Ūdensvīram grūti vienam ar otru sadzīvot, jo viņiem ir absolūti dažādas vērtības. Vēži dievina ģimenes tradīcijas. Viņiem ir svarīgs mājīgums, garšīgas vakariņas un silta saruna ģimenes lokā. Savukārt Ūdensvīrs nevar nosēdēt uz vietas. Viņi bēg no mājām ar draugiem vai arī apgūst visdažādākos kursus. Šī zīme vienmēr tiecas uz kaut ko jaunu. Vēzim ne vienmēr patīk, ja Ūdensvīrs mēģina mainīt viņu dzīves ritmu.

5. Svari un Zivis

Svariem un Zivīm atrast kopīgu valodu ir ļoti grūti. Viņi ir it kā no citas planētas. Kamēr Svarus regulē loģika un veselais saprāts, Zivis klausās savās sajūtās.

6. Vērsis un Strēlnieks

Kad satiekas divas visstūrgalvīgākas Zodiaka zīmes, tās mēģina viena otru nospiest. Tās vienmēr ilgi skaidro attiecības, jo neviens nevēlas piekāpties. Šī savienība sagādā daudz klapatu.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu