Pīlēns: Pašreizējā koalīcija ir labākā šajā Saeimā

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Uldis Pīlēns.
Uldis Pīlēns. Foto: Evija Trifanova/LETA

Pašreizējā valdības partiju veidotā koalīcija ir labākā iespējamā šajā Saeimā, to 14. maijā tikšanās laikā ar "Jaunās vienotības" (JV) Saeimas frakciju uzsvēris "Apvienotā saraksta" (AS) Valsts prezidenta amatam izvirzītais uzņēmējs Uldis Pīlēns.

"Uzsvēru, ka, manuprāt, šī koalīcija ir labākā, kāda mums ir šajā Saeimā, un ka manas prioritātes varētu tikai palīdzēt," sacīja Valsts prezidenta amata kandidāts.

Pīlēns tikšanos novērtēja kā ļoti labu, kurā viņš izstāstījis savu redzējumu un sadzirdējis labus, konstruktīvus jautājumus.

Tāpat JV Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis pozitīvi vērtēja tikšanos, kurā JV deputātu iepazinās ar kandidāta interesentu redzējumu, kas ir balstīts Pīlēna paša pieredzē.

Saruna bija "draudzīga un koleģiāla", sacīja Latkovskis.

JV frakcijas vadītājs uzsvēra, ka gaidāmās Valsts prezidenta vēlēšanas atšķiras ar to, ka ir pieteikti trīs spēcīgi kandidāti.

"Mēs, protams, ceram, ka uzvarēs visspēcīgais -, tas ir Edgars Rinkēvičs," atzīmēja Latkovskis.

Kā ziņots, maija pēdējā dienā gaidāmajām Valsts prezidenta vēlēšanām Saeimā pārstāvētās partijas ir pieteikušas trīs kandidātus.

Valdošajā koalīcijā ietilpstošais AS augstajam amatam virza savu dibinātāju, uzņēmēju Pīlēnu, premjera partija JV prezidenta krēslam piedāvā ārlietu ministra Rinkēviča kandidatūru, bet opozīcijā esošā frakcija "Progresīvie" prezidenta postenim virza publiskās pārvaldības eksperti Eīnu Pinto.

Nevienam no šiem kandidātiem pagaidām nav skaidra balsu vairākuma, lai uzvarētu vēlēšanās.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu