Pk, 2.06.2023.

TV ekrānos ar jaunu sezonu būs vērojams Tripāna vadītais raidījums "REZERVĒTS"

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Ar jaunu sezonu atgriežas žurnālista Armanda Tripāna raidījums "REZERVĒTS". Nu tas būs vērojams arī TV ekrānos. 

Žurnālista Armanda Tripāna autorraidījums "REZERVĒTS", kas iepriekš savu auditoriju sasniedza "Youtube", tagad viesus aicinĀS runāt par aktuālām, drosmīgām tēmām kanālā ReTV.

Tiks apspriestas tādas tēmas, par kurām ierasts noklusēt – nāve, nauda, kauns, vardarbība, atkarības, slava, politika, ticība, naids, mīlestība un citas. Kādam šī saruna "aci pret aci", iespējams, šķitīs nepieklājīga, zaimojoša vai pat nedaudz lecīga, bet tā vedinās pievērst uzmanību faktam, ka dzīve nav perfekta un spēks, kas liek mainīties uz augšu, slēpjas katrā pašā.

"Es vēlos izprast un ieraudzīt mūsu sabiedrības spoguli. Šeit nav vietas koķetērijai vai glaimiem, bet gan ciešai sarunai par procesiem sabiedrībā, kara kontekstā, reliģijas un dieva aspektā, izglītības nozīmīgumā un mūsu pašu patriotismā," tā Armands Tripāns.

""REZERVĒTS" nav šovs. Tā ir tieša un atklāta saruna ar cilvēku – kurš veido mūsu sabiedrības domu, ir bijis piemērs vai arī sabiedriski aktīvs, no kura iedvesmoties, izprast, izzināt un ņemt piemēru," teic vadītājs.

“Šo raidījumu ar kolēģiem veidojam ar periodiku ik pa diviem gadiem. Mēs aicinām uz sarunu tos, kuri atstāj nospiedumus mūsu dzīvēs un kuri, mūsuprāt, ir piemēri. "REZERVĒTS" ir kļuvis par spēcīgu sarunu raidījumu Youtube platformā, ģenerējot 2,1 miljonu skatījumu. Tieši tāpēc mums bija svarīgi sasniegt tos, kuri ikdienā kā primāro patērē TV platformu," saka Tripāns.

Jaunās sezonas pirmajā raidījumā saruna ar uzņēmēju un Eiropas gada cilvēku Latvijā – Reini Pozņaku. Epizodes pirmizrāde 8. jūnijā plkst. 21.25 kanālā ReTV.

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu