Trīs Zodiaka zīmju pāri, kuriem lemts mīlestībā nodzīvot līdz mūža galam

Apollo.lv
Foto: THE TREE IMAGE/Shutterstock

Astrologi nosauc, kuras Zodiaka zīmes ir piemērotas viens otram veiksmīgai un mīlestības pilnai laulībai.

Lauva un Strēlnieks

Saskaņā ar astrologu prognozēm, šīm Zodiaka zīmēm ir ideāla saderība. Tieši kaislība šo pāri notur virs ūdens, turklāt viņus valda lieliska savstarpēja sapratne. Lauvai un Strēlniekam vienmēr ir par ko runāt un ir interesanti pavadīt laiku kopā. Šie intelektuāli attīstītie un optimistiskie cilvēki varēs savu uguni iedegt mājas kamīnā un padarīt to par siltuma, komforta un mīlestības pavardu.

Svari un Ūdensvīrs

Gaisa stihijas šajā gadījumā spēlē plusu - abus cilvēkus iedvesmo apņēmība un brīvības mīlestība. Viņi nekad nepadodas grūtību priekšā, gluži pretēji, viņi labprāt pieņem cīņu un cīnās kopā. Tieši prāts, atjautība un attapība palīdz šiem divām Zodiaka zīmēm atrast līdzsvaru un noturēties kopā.

Zivis un Skorpioni

Saderība Zivīm un Skorpioniem ir spēcīga saderīga garīgajā līmenī. Zivis ir sapņotāji un romantiķi, savukārt Skorpioni jau savā būtībā vien ir neparasti cilvēki. Viņu mīlestība rodas un saglabājas dziļā līmenī, pārvarot jebkuru virspusēju satricinājumu. Kaisle un jutekliskums vieno Zivis un Skorpionus vienā veselumā, tāpēc viņu savienība ir lemta laimei.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu