Čakša pērn tikusi pie jauna auto

LETA
Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša piedalās starptautiskas profilakses programmas "KiVa" atklāšanas pasākumā.
Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša piedalās starptautiskas profilakses programmas "KiVa" atklāšanas pasākumā. Foto: Edijs Pālens/LETA

Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša (JV) pērn tikusi pie jaunas automašīnas "Mini Cooper Countryman", liecina viņas iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija.

Ministres valdījumā esošais transportlīdzeklis ražots pērn un tajā pašā gadā arī reģistrēts. Konkrētajam modelim ir visu četru riteņu piedziņa, un tā tirgus vērtība varētu būt ap 35 000 līdz 45 000 eiro, atkarībā no komplektācijas. Deklarācijā par 2021.gadu ministre savā valdījumā vai īpašumā nebija norādījusi nevienu automobili.

Par darbu Saeimā un ministres amatā Čakša pērn nopelnījusi attiecīgi 37 291 un 3473 eiro, bet vēl 300 eiro viņa saņēmusi kā pabalstu no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras. Politiķes kopējā alga bijusi apmēram tikpat liela cik iepriekšējā gadā.

Ministrei pieder dzīvoklis Rīgā, bet AS "Luminor Bank" viņa glabā 75 042 eiro uzkrājumus. Gadu iepriekš Čakšas uzkrājumi bankā bija par apmēram 4000 eiro lielāki.

Pērn politiķei nav bijušas deklarējamas parādsaistības, bet, tāpat kā 2021.gadā, viņa norādījusi divus izsniegtus aizdevumus 10 000 eiro un 52 646 eiro apmērā.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu