Izgatavotas Latvijā! Pasaules čempionāta bronzas medaļas atgriezās mājās

Apollo.lv
Foto: Attēls no "Facebook"/GEKA SIA

"Esam lepni un jūtamies ļoti novērtēti, ka Latvijas Hokeja federācija uzticēja mums izgatavot Pasaules Čempionātam Hokejā 2023. gada uzvarētāju medaļas," savā "Facebook" kontā ziņo latviešu kompānija "GEKA".

Uzņēmums arī atklāj, ka medaļu vizuālie materiāli atspoguļo kustību un atmosfēru hokeja laukumā, neaizmirstot arī par uzmundrinošo publiku, kas ir neatņemama hokeja čempionāta sastāvdaļa. Medaļa arī godina publiku un tās lomu hokeja notikumos.

Medaļas dizaineris ir Marko Salonens, kura ideja imitē no augšas uz leju vērstās arēnas tribīnes un hokeja laukumu pa vidu.

Par medaļas un lentas tehnisko realizāciju bija atbildīgs uzņēmums "GEKA". Medaļas svars ir 330 grami, tās diametrs ir 10cm un biezums – 1.5cm.

"Paldies visai mūsu komandai par ieguldīto darbu! Dubults un neizmērojams prieks mums par to, ka bronzas medaļas ceļo atpakaļ uz Latviju Paldies visai Latvijas komandai!" vēsta uzņēmuma ieraksts.

Latvijas vīriešu hokeja izlase svētdien, 28. maijā, Tamperē svinēja uzvaru pasaules čempionāta mačā par bronzas medaļām, ar 4:3 papildlaikā pārspējot ASV. Latvijai tā ir pirmā godalga pasaules meistarsacīkstēs.

Foto: Tūkstošiem hokeja līdzjutēju sveic Latvijas hokeja izlasi

VIDEO: "Prāta vētra" sagaida Latvijas hokeja varoņus 

Redaktors iesaka
Nepalaid garām