ŅEM VĒRĀ ⟩ Rīgā mainīs tramvaju kustību 11. novembra krastmalas un 13. janvāra ielas krustojumā

LETA
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Edijs Pālens/LETA

Turpinoties intensīviem sliežu ceļu būvniecības darbiem 11. novembra un 13. janvāra ielas krustojumā, no nākamās otrdienas, 6. jūnija pakāpeniski tiks mainīta 1., 2., 5. un 10. maršruta tramvaju kustība, informē uzņēmums "Rīgas satiksme".

6. jūnijā 1., 2., 5. un 10. tramvaja maršrutā virzienā uz Imantu, Tapešu ielu un Bišumuižu kustība tiks organizēta pa maršrutu līdz 13. janvāra ielas un Aspazijas bulvāra krustojumam, tālāk pa 13.janvāra ielu, 11.novembra krastmalu un tad pa maršrutu uz galapunktu, savukārt otrā virzienā kustība tiks saglabāta gar Centrāltirgu.

Savukārt no 7. jūnija 1., 2., 5. un 10. tramvaja kustība abos virzienos tiks organizēta tikai pa 13. janvāra ielu.

Būvdarbi 11. novembra krastmalas un 13.janvāra ielas krustojumā tiek līdzfinansēti no Eiropas Savienības Kohēzijas fonda.

Projektā bez krustojuma pārbūves vēl plānots zemās grīdas tramvaja parametriem pielāgot 7. tramvaja līnijas infrastruktūru posmā no Centrāltirgus ielas līdz galapunktam "Ķengarags" un 5. tramvaja līnijas infrastruktūru posmā no Jūrmalas gatves un Slokas ielas krustojuma līdz galapunktam "Iļģuciems".

Projektā plānots atjaunot četras un izbūvēt vienu apakšstaciju, visas aprīkojot ar elektroiekārtām, ar mērķi nodrošināt atbilstošu jaudas padevi zemās grīdas tramvaja kustības nodrošināšanai.

Kopējās projekta izmaksas plānotas 55,2 miljoni eiro, savukārt Kohēzijas fonda līdzfinansējums ir 85% apmērā no projekta attiecināmajām izmaksām jeb 38,78 miljoni eiro.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu