Nākamgad Rīgā notiks Baltijas praids (1)

Apollo.lv
Rīgas praida gājiens / Riga Pride 2023
Rīgas praida gājiens / Riga Pride 2023 Foto: Jānis Škapars/TVNET

Nākamgad Rīgā 15. jūnijā notiks Baltijas praids, liecina LGBT un viņu draugu apvienības "Mozaīka" valdes priekšsēdētājas Kristīnes Garinas un valdes locekļa Kaspara Zālīša paziņojums "Mozaīka" publicētajā "Instagram" īsajā stāstā. 

Sestdien, 3. jūnijā Rīgas centrā vairāki tūkstoši cilvēku pulcējās "Riga Pride" nedēļas galvenajā un visgaidītākajā notikumā – lielajā gājienā "Mēs visi esam Latvija".

Foto: Rīgas praida gājiens 2023

Gājiens noslēdzās ar īpašu svētku koncertu "Atplauksti! Mātei Latvijai visi bērni ir mīļi" Vērmanes dārzā, kurā uzstājās tādi Latvijā zināmi un iemīļoti mūziķi kā Markus Riva, Samanta Tīna, Laime Pilnīga, M*uku Sencis un Grandmasters Neons, Singapūras Satīns, KRATA, VIŅA, Katrīna Dimanta, Pirmā sieviete Latvijā, Baltijas Drag kolektīvs, KNTY, Kiki House of Tutti un citi. Pasākuma norise bija improvizācijas teātra "DIVAS" rokās.

Foto: Ieskats "Riga Pride 2023" koncertā

"Riga Pride" organizē LGBTI un viņu draugu apvienība "Mozaīka", sadarbībā ar "Active Rainbow", Latvijas Dažādības hartu, bāru "skapis", kvartālu "Briānija" un daudzām citām nevalstiskajām organizācijām, kultūrvietām, uzņēmumiem, starptautiskajām institūcijām.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu