Rīgā sāk mainīt tramvaju kustību 11. novembra krastmalas un 13. janvāra ielas krustojumā

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Paula Čurkste/LETA

Rīgā turpinās intensīvi sliežu ceļu būvniecības darbi 11. novembra un 13. janvāra ielas krustojumā. No otrdienas, 6. jūnija, pakāpeniski tiek mainīta 1., 2., 5. un 10. maršruta tramvaju kustība, informēja uzņēmumā "Rīgas satiksme".

Otrdien 1., 2., 5. un 10. tramvaja maršrutā virzienā uz Imantu, Tapešu ielu un Bišumuižu kustība tiks organizēta pa maršrutu līdz 13. janvāra ielas un Aspazijas bulvāra krustojumam, tālāk pa 13. janvāra ielu, 11. novembra krastmalu un tad pa maršrutu uz galapunktu, savukārt otrā virzienā kustība tiks saglabāta gar Centrāltirgu.

Savukārt no trešdienas 1., 2., 5. un 10. tramvaja kustība abos virzienos tiks organizēta tikai pa 13. janvāra ielu.

Būvdarbi 11. novembra krastmalas un 13. janvāra ielas krustojumā tiek līdzfinansēti no Eiropas Savienības Kohēzijas fonda.

Projektā bez krustojuma pārbūves vēl plānots zemās grīdas tramvaja parametriem pielāgot 7. tramvaja līnijas infrastruktūru posmā no Centrāltirgus ielas līdz galapunktam "Ķengarags" un 5. tramvaja līnijas infrastruktūru posmā no Jūrmalas gatves un Slokas ielas krustojuma līdz galapunktam "Iļģuciems".

Projektā plānots atjaunot četras un izbūvēt vienu apakšstaciju, visas aprīkojot ar elektroiekārtām, ar mērķi nodrošināt atbilstošu jaudas padevi zemās grīdas tramvaja kustības nodrošināšanai.

Kopējās projekta izmaksas plānotas 55,2 miljoni eiro, savukārt Kohēzijas fonda līdzfinansējums ir 85% apmērā no projekta attiecināmajām izmaksām jeb 38,78 miljoni eiro.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu