Nosaukts prēmiju apjoms, ko par izcīnīto PK bronzu varētu saņemt Latvijas 3x3 basketbolisti

LETA
Latvijas 3x3 basketbola komanda
Latvijas 3x3 basketbola komanda Foto: Ieva Leiniša/LETA

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) sarunā ar ziņu aģentūru LETA paziņojusi, kādas prēmijas par Pasaules kausa finālturnīrā izcīnīto bronzas medaļu saņems Latvijas 3x3 basketbolisti.

Nauris Miezis, Kārlis Lasmanis, Agnis Čavars un Francis Lācis par izcīnīto trešo vietu FIBA Pasaules kausa izcīņā katrs var pretendēt uz naudas balvu līdz 7684 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Sportistu treneri un apkalpojošais personāls kopā var pretendēt uz naudas balvu līdz 3842 eiro apmērā, bet LBS - uz naudas balvu līdz 35 572 eiro 3x3 basketbola attīstībai.

LBS ir jāiesniedz IZM iesniegums par naudas balvu piešķiršanu, kas šā gada nogalē kopā ar citu federāciju pieteikumiem tiks virzīti izvērtēšanai Latvijas Nacionālajā sporta padomē. Padomes priekšlikumi par naudas balvu piešķiršanu tiks iesniegti izskatīšanai valdībai, kas noteiks precīzus naudas balvu apmērus pēc padomes ieteikuma.

Jau ziņots, ka Latvija 4.jūnijā Vīnē Pasaules kausā 3x3 basketbolā izcīnīja bronzu, izšķirošajā mačā ar 22:12 pārliecinoši uzvarot Brazīliju un nodrošinot vietu 2024.gada Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijā. Miezis arī tika iekļauts Pasaules kausa simboliskajā izlasē.

Latvijas vīriešu izlase jūnija vidū piedalīsies Eiropas spēļu turnīrā Krakovā, bet septembra sākumā - Eiropas čempionātā Jeruzalemē.

Savu līdz šim labāko rezultātu Latvijas sasniedza 2019.gadā, kad Amsterdamā izcīnīja sudraba medaļas.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu