O, 26.09.2023.

Četras Zodiaka zīmes, kuru spēkos ir dziedēt

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: Microgen/Shutterstock

Četras Zodiaka zīmes ir dzimušas dziednieces. Šie cilvēki ir ļoti gādīgi un patiesi domā par citu cilvēku jūtām un vajadzībām.

VĒZIS

Vēzis uztver citu vajadzības un vienmēr ir apņēmības pilns palīdzēt sev tuvajiem. Viņš vienmēr dara visu iespējamo, lai citi justos ērti. Viņš jūt, kad kāds ir ievainots, un cenšas mazināt viņa emocionālo stresu. Lai gan Vēzis dabiski ir piemērotāks kā aprūpētājs, viņš ir arī patiešām labs dziednieks.

ZIVIS

Zivis ir ļoti intuitīvas un empātiskas. Zivis pat var mēģināt izārstēt jūsu sāpes, jums nepamanot. Viņi to dara dabiski, jo ir noskaņoti palīdzēt un kalpot citiem. Ja jūtaties ļoti slikti emocionāli, piezvaniet savam Zivju draugam. Taču esi uzmanīgs – arī viņš nevar bezgalīgi panest citu sāpes.

JAUNAVA

Jaunava bieži tiek uzskatīta par labāko Zodiaka apļa dziednieku. Viņi ir gādīgi, līdzjūtīgi, ārkārtīgi uzmanīgi un efektīvi. Pateicoties savam praktiskajam prātam, viņi palīdzēs atrast pareizo ceļu dzīvē, kad vajadzēs padomu, lai tiktu ārā no emocionālās krīzes.

SKORPIONS

Skorpions ir ļoti apdāvināts dziednieks, kā arī apņēmīgs, mērķtiecīgs un uzticams. Viņa smalkā intuīcija palīdz saskatīt apstākļus, kas citiem paliek apslēpti. Tāpēc viņš var atrast ļoti individuālus un patiesus risinājumus jūsu problēmai. Ja kaut kas dzīvē noiet greizi, vari uzticēties savam draugam Skorpionam – viņš zinās, kā par tevi parūpēties.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu