ŅEM VĒRĀ Norīkoti papildu vilcieni maršrutā Rīga-Cēsis saistībā ar sarunu festivālu "Lampa"

LETA
Foto: Publicitātes foto

Saistībā ar sarunu festivālu "Lampa" piektdien un sestdien norīkoti papildu vilcieni maršrutā Rīga-Cēsis, informēja AS "Pasažieru vilciens" pārstāvji.

Piektdien vilciens Nr.874 Rīga-Valga ar atiešanas laiku no Rīgas plkst.10.46 kursēs pagarinātā jeb sešu vagonu sastāvā. Savukārt sestdien papildu vilciens no Rīgas uz Cēsīm aties plkst.8.44.

No Cēsīm uz Rīgu sarunu festivāla "Lampa" apmeklētājus aizvedīs divi īpaši norīkoti vilcieni - piektdien vilciens no Cēsīm aties plkst.22.30, savukārt naktī uz 11.jūniju plkst.00.01.

Kompānijā arī norāda, ka piektdien no plkst.17.30 līdz 18.30 Satiksmes ministrijas teltī "Ilgtspējīgas mobilitātes pietura" būs "Pasažieru vilciena" valdes priekšsēdētājs Rodžers Jānis Grigulis, kurš stāstīs par tēmu "Vilcieni kā ilgtspējīgas mobilitātes mugurkauls - kā lietderīgāk izmantot to potenciālu?".

Šogad sarunu festivāla "Lampa" programma tapusi, sadarbojoties ap 260 dažādām organizācijām un iedzīvotājiem - sabiedriskajām organizācijām, valsts pārvaldes un pašvaldību iestādēm, uzņēmumiem, medijiem, augstskolām, politiskām partijām un citiem.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu