Kā Amerikā dzīvo influencere Juta Kupre

Apollo.lv

Influencere un permanentā grima meistare Juta Kupre (iepriekš Juta Valdmane) "Instagram" atbildēja uz savu sekotāju jautājumiem par dzīvi Amerikā.

Viņa jau deviņus mēnešus dzīvo Amerikā. Pērnā gada oktobra beigās viņa mija laulības gredzenus ar savu mīļoto Juri, nu pāris iekārto nesen iegādāto māju.

Juta jau iepriekš minēja, ka vēlētos ar mīļoto pārcelties uz dzīvi Amerikā. 

Šobrīd Juta ir mājsaimniece, bet plāno atsākt darboties kosmetoloģijas jomā, bet vispirms ir jānokārto formalitātes, lai viņa to varētu darīt atbilstoši likumam. Juta plāno paplašināt savas prasmes skaistumkopšanā.

Šķiet, viens no populārākajiem sekotāju jautājumiem bija par ģimenes pieaugumu. Juta atklāja, ka bērniem vēl nav gatava. Viņa uzsvēra, ka uzdot šāda veida jautājumus nav ētiski, un pasmējās pati par sevi par to, ka būs "veca dzemdētāja".

Pāris ir iekārtojies savā mājā, un viņa ik pa laikam atrāda, kā abu ligzdiņa tiek iekārtota. "Gribēju lielu māju ar plašu teritoriju, kā arī ar jauku terasi, kur iedzert kafiju no rītiem, un telpu, kuru var iekārtot par sporta zāli. Juris vēlējās, lai ir telpa viņa sērfošanas dēļiem, zvejas rīkiem un velosipēdiem," rakstīja Juta.

Viņa arī atklāja, ka vietējie vārdus Juta un Juris izrunā kā Džuta un Džuris, arī Jura ģimene. Juta, šķiet, esot vienīgā, kura Juri sauc par Juri, viņa ar smaidu stāstīja.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka Juta pērn oktobra beigās mija laulību gredzenus ar Juri Kupri, kuram ir saiknes ar Latviju.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu