FOTO Kravas kuģis netālu no Itālijas atbrīvots pirātu gūsta

LETA
Foto: Mete Sohtaoğlu/"Twitter"

Itālijas jūras kājnieki piektdien valsts piekrastes tuvumā atbrīvoja kravas kuģi, kuru ceļā no Turcijas uz Franciju bija ieņēmusi migrantu grupa, kas darbojās kā pirāti, paziņoja Itālijas Aizsardzības ministrija.

"Notiek operācija uz kuģa, kuru ir ieņēmuši pirāti (..) Bezbiļetnieki lietoja ieročus, šķiet, nažus," lai draudētu apkalpei, reportieriem paziņoja aizsardzības ministrs Gvido Krozeto.

Jūras kājnieki uzkāpa uz kuģa pie Neapoles pēc tam, kad pirātu grupa, "kas, kā runā, bija migranti, draudēja apkalpei ar nažiem", pavēstīja ministrijas pārstāvis sakariem ar presi.

Jūras kājnieki ir pārņēmuši kontroli pār šo kuģi, kas brauca no Turcijas uz Franciju, bet uz tā vēl tiek meklēti daži pirāti, sacīja ministrijas pārstāvis.

Kuģis "Galata Seaways", kas paredzēts automašīnu pārvadāšanai, brauca ar Turcijas karogu un 22 apkalpes locekļiem, ziņoja Itālijas mediji.

"Migrantu grupa mēģināja saņemt dažus apkalpes locekļus par ķīlniekiem uz komandtiltiņa," ziņoja Itālijas ziņu aģentūra ANSA.

Kuģa atbrīvošanas operācijā bija iesaistīti divi karaflotes helikopteri, kā arī krasta apsardzes un finanšu policijas laivas.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu