Jūrmalā sākta velobraukšanas apmācības takas izbūve

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Publicitātes foto/Jūrmalas pašvaldība

Jūrmalā, Asaru parkā par 29 000 eiro sākta velobraukšanas apmācības takas izbūve.

Velobraukšanas taku varēs izmantot atpūtas braucieniem vai treniņiem prasmju uzlabošanai bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, kā arī tā būs arī sabiedriska pulcēšanās vieta, kas pieejama aktīvās atpūtas cienītājiem, pauž pašvaldībā.

Velo taku veidos grants šķembu segums ar apmācību labiekārtojuma elementiem, tā būs 90 metrus gara, divus metrus plata, kopējā platība - 250 kvadrātmetru. Plānots, ka takas izbūve tiks pabeigta šā gada augustā.

Velobraukšanas laukumu veido Jūrmalas pašvaldība sadarbībā ar biedrība "For Better". Laukuma seguma izbūvi 13,4 tūkstošu eiro apmērā finansē Jūrmalas pašvaldība no Ceļu fonda programmas 2022.-2024.gadam budžeta līdzekļiem. Savukārt velotrases konstrukcijas, to transportēšanu un uzstādīšanu nodrošinās biedrība "For Better". Biedrības finanšu ieguldījums ir 16,1 tūkstotis eiro, ko Jūrmalas dome atbilstīgi Pašvaldību likumam pieņem kā ziedojumu.

Būvdarbus veic SIA "Liktenis". Izbūvēto velo taku plānots atklāt augustā.

SIA "Liktenis" reģistrēta 1991.gadā, tās pamatkapitāls ir 153 644 eiro, īpašnieks Ivars Šūpulnieks, liecina "Firmas.lv" dati. Uzņēmuma apgrozījums 2022.gadā bija 7,2 miljoni eiro, peļņa 0,34 miljoni eiro.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu