VIDEO ⟩ Ar humora izjūtu viss ir kārtībā. "Citi zēni" kopā ar "Labvēlīgo tipu" laiž klajā vasaras hitu "Baļļīte"

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums

Grupa "Citi zēni" klajā laiduši jaunu mūzikas video "Baļļīte", kurā pievienojusies arī leģendārā pašmāju grupa "Labvēlīgais tips".

"Citi zēni" teic, ka dziesma domāta visiem, kuri šovasar plāno kaut reizi kārtīgi ballēties. "Meklē peldbikses, šīs vasaras hits ir ieradies!"

Grupas "Citi zēni" solists Jānis Pētersons par jaunumiem izsakās ar atzinību: "Viens no mūsu sapņiem ir piepildījies, un esam izdevuši kopīgu dziesmu ar mūsu elkiem. Ne reizi vien esam dzirdējuši dažādus salīdzinājumus starp grupām "Citi zēni" un "Labvēlīgais tips", tādēļ šķita tikai loģiski kopīgi izveidot ko jaudīgu. Cerams, ka mums izdevās." 

Viens no grupas "Labvēlīgais tips" līderiem Ģirts Lūsis par sadarbību saka: "Tā kā dziesmas piedziedājums, pantiņš vai varbūt ievads bija domāts ļoti zema balss reģistra īpašniekam, atlika tikai izvēlēties - aicināt pasaulslaveno basbaritonu Egīlu Siliņu vai Fredi ar "Labvēlīgo tipu", priecājamies, ka izvēle krita mūsu virzienā." 

Galvenais teksta autors Dagnis Roziņš piebilst: "Par iedvesmu dziesmai kalpo kopīgi sagaidīti Līgo svētki, kuros bijām sev noorganizējuši baļļu. Tādēļ dziesmu izdodam īsi pirms Līgo svētkiem, lai mēģinātu atkārtot un nodot tālāk mūsu fantastisko sajūtu par trakiem Jāņiem ar "Citiem zēniem".

Šis ir jau otrais singls no grupas "Citi zēni" gaidāmā otrā studijas albuma. 

"Līdz ar jaunas dziesmas izdošanu vēlējāmies arī mazliet vairāk iezīmēt topošo albumu," tā darbu pie ieraksta komentē grupas "Citi zēni" basģitārists Roberts Memmēns, "domāju, ka jaunā dziesma labi parāda, ka mums vēl ir ko pateikt, kā arī, ka albumu visi varam gaidīt ar nepacietību."

"Citi zēni" ietur tradīciju un līdz ar jaunu singlu izdod arī videoklipu, kura režiju veidojis Jāzeps Podnieks. "Tā kā abām grupām ar humora izjūtu viss ir kārtībā, tad vēlējāmies izveidot dziesmas video versiju, kas nedaudz paturpinātu tēmas, kuras ansambļi līdz šim ir apsprieduši. Mēs visi zinām, ko mēs darītu, ja mums būtu "lieka štuka", bet ko lai dara, ja tās nav?" tā klipa vīziju skaidro galvenais operators Ritvars Bluka.

Par sevi grupa "Citi zēni" teic: "Sešu cilvēku muzikālā apvienība, kuras mūziku var raksturot kā vispirms sakratītu un pēc tam atvērtu svaiga tonika bundžiņu."

Noklausies!

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu