Pēdējais brīdis! Sūti vēstules saimniekšova brīvajiem saimniekiem un saimniecei

Apollo.lv

Ja šogad tā sanācis, ka gada īsāko nakti jāsagaida vienatnē, nepalaid garām iespēju sūtīt vēstuli kādam no šova "Saimnieks meklē sievu" brašajiem saimniekiem vai daiļajai saimniecei, lai jau nākamgad šos svētkus sagaidītu kopā!

Jau ziņots, ka jūnija sākumā tika izziņoti tie pieci brašuļi un daiļā saimniece, kuri gatavi aizvadīt elpu aizraujošu un mīlestības pilnu vasaru. Nu ir pienācis pēdējais brīdis potenciālajām saimnieku līgaviņām un līgavaiņiem sūtīt savas vēstules, jo uzreiz pēc svētku brīvdienām Baiba Sipeniece-Gavare vedīs vēstules šīs sezonas drosminiekiem.

Brīvie saimnieki gaida jūsu vēstules līdz 25. jūnijam vietnē šeit.

Ligita (54)

Jauneklīgā un pozitīvā Ligita ir kaislīga medniece, viņa medībās pilda dzinēja lomu, brīvajā laikā labprāt apmeklē teātri un koncertus. Pēc dabas viņa ir ļoti atvērta, komunikabla un jautra. Lai gan Ligitas saimniecība nav liela, darbu tur netrūkst. Viņa vēlas satikt vīrieti, ar kuru aiziet uz balli, pērties pirtiņā un kurš labprāt palīdzēs saimniecības darbos.

Foto: publicitātes

Jānis (24)

Jānis dzīvo lielā lauku namā kopā ar savu mammu, savā saimniecībā rūpējas par zirgiem. Viņš ir arīdzan kultūras dzīves organizators vietējā kultūras namā – viņš organizē pasākumus, dejo tautas dejas. Jānis meklē aktīvu otro pusīti, ar kuru kopā dejot pa dzīvi un baudīt lauku romantiku.

Foto: publicitātes

Mārtiņš (38)

Mārtiņš saimnieko lielā viesu namā, ir aktīvs dziedātājs un muzicētājs, vēlas satikt radošu meiteni, kura padarīs krāšņāku gan saimniecību, gan kopdzīvi. Savu viesu namu Mārtiņš sauc par savu otro bērnu, par darba skaisto pusi un nākotnes vīziju. Reiz ir bijis precējies, no pirmās laulības ir meitiņa, bet nu ir gatavs šķirt jaunu lapu savā dzīvē. Vecas muižas otrajā stāvā Mārtiņš paša rokām būvē sev apartamentus un vēlas satikt meiteni, kas gatava dot spārnus viņa idejām.

Foto: publicitātes

Krišjānis (35)

Krišjāņa kaislība ir moči un ceļojumi, uz viņa skaistā moča ir brīva vieta kādai meitenei. Viņš ir aktīvs vīrietis, organizē dažādus pasākumus, kas saistīti ar motocikliem. Jau desmit gadus Krišjānis ir veģetārietis. Viņš vēlas satikt dāmu, kura būtu gatava dalīties viņa kaislībā pret motocikliem un mesties iekšā jebkurā piedzīvojumā, kā arī dāmu, kurai būtu laba humora izjūta, jo jokot Krišjānim patīk.

Foto: publicitātes

Juris (57)

Sportiskajam un aktīvajam saimniekam Jurim ir māja upes krastā, viņam ir arī savs viesu nams. Juris ir dienējis Afganistānā, savām rokām uzcēlis ne vienu vien māju un izaudzinājis divas meitas. Brīvajā laikā Juris dejo tautiskās dejas, iet uz sporta zāli, spēlē tenisu. Vēlas satikt tikpat aktīvu, skaistu dāmu, ar kuru kopā gan slēpot, gan doties romantiskos randiņos.

Foto: publicitātes

Sandis (30)

Jaunais uzņēmējs Sandis ir romantiķis, kuram patīk darboties ar koku. Kokapstrāde un galdniecība ir viņa sirdslieta, kas sagādā prieku un labprāt ar savu darbu iepriecina arī citus. Vēlas atrast patiesu mīlestību – meiteni ar ģimeniskām vērtībām.

Foto: publicitātes
Redaktors iesaka
Nepalaid garām