"Kā, pie velna?" Interneta lietotāji reaģē uz Porziņģa maiņas darījumu

Apollo.lv
Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: AP/Scanpix

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis trīs komandu maiņas darījumā pārcelsies uz Bostonas "Celtics". "Twitter" lietotājiem par šo maiņas darījumu ir dalītas domas.

Trīs komandu darījumā bez Vašingtonas "Wizards" un Bostonas "Celtics" iesaistīta arī Memfisas "Grizzlies", kuras rindas papildinās bijušais gada labākā aizsardzības spēlētāja trofejas laureāts Markuss Smārts.

"Celtics" šajā darījumā iegūst Porziņģi, kā arī Memfisas "Grizzlies" 2023. un 2024. gada draftu pirmās kārtas izvēles.

"Wizards" iegūst Taiusu Džounsu, Danilo Galinari un Maiku Muskalu.

"Grizzlies" sastāvu papildinās Markuss Smārts.

Internetā fani dalījās dažādās nometnēs. Bostonas fani saldsērīgi atvadījās no Markusa Smārta.

Kad "Celtics" fani uzzina, ka tikuši pie Porziņģa, bet prom dodas Smārts

"Krupis", kuru "Celtics" stūrmanim Bredam Stīvensam bija jānorij

"Paldies, Markus Smārt!"

Tajā pašā laikā netrūka arī fanu, kuri priecājās par Porziņģa pievienošanos leģendārajai komandai.

- "Kā, pie velna, "Celtics" Smārtu pārvērta Porziņģī un divās pirmās kārta izvēlēs? Bredam [Stēvensam] laikam ir fotogrāfijas, ar kurām šantažēt." 

- "Bostona uzvarēja šo maiņu. Viņi dabūja Porziņģi, kuram it kā vajadzētu būt savas karjeras pīķī. Smārts Bostonā bija mīlēts, bet viņiem jau ilgāku laiku viņu vajag aizstāt īstu saspēles vadītāju. Papildus divas drafta izvēles šo lēmumu padarīja pavisam vieglu."

- "Porziņģis ir divus gadus jaunāks par Smārtu un krietni labāks par viņu. Man patika Markuss, bet "Celtics" uzvarēja šai maiņā."

- "Tā turpināt! Lieliska maiņa. Ja Porziņģis spēs būt kaut vai relatīvi vesels, tas palielina mūsu izredzes uz titulu."

Latviešu basketbolists aizvadītajā sezonā vidēji mačā atzīmējās ar 23,2 gūtajiem punktiem (karjeras rekords), 8,4 atlēkušajām bumbām, 2,7 rezultatīvām piespēlēm, 0,9 pārķertajām bumbām (karjeras rekords), kā arī 1,5 bloķētiem metieniem. Šajā sezonā latvietis grozam kopumā uzbruka ar 49,8% precizitāti (karjeras rekords, kā arī realizēja 38,5% tālmetienu (vidēji 2,1 trāpīts tālmetiens no 5,5 izmestajiem trejačiem). No soda metienu līnijas Porziņģis metienus realizēja ar 85,1% precizitāti. 

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu