Nu var iepazīties ar festivāla "Positivus '23" pilno programmu

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Juris Lisovs / TVNET

Viens no gaidītākajiem vasaras festivāliem "Positivus" Rīgā, Lucavsalā norisināsies jau pēc nedēļas. Nu zināma "Positivus '23" festivāla pilnā programma, ar kuru var iepazīties, lejupielādējot Positivus '23 mobilo lietotni.

Zināms, ka festivāla galvenais mākslinieks Sam Smith uz festivālu ieradīsies 53 cilvēku sastāvā, kas ir jauns rekords un nozīmē to, ka šī uzstāšanās būs spilgtākā, kāda jebkad pieredzēta.

Mūziķa grupas sastāvā ir daudz mūziķu, dziedātāju un dejotāju.

Pilno festivāla programmu var iepazīt mobilajā lietotnē Positivus '23, kas bez maksas lejupielādējama "App Store" un "Google Play" veikalos. 

Tāpat šogad festivālā sagaidīsim arī daudz jaunu zonu un skatuvju. Kā lielākais jaunums izceļams Comedy Latvia ar daudziem labi zināmiem stand-up komiķu priekšnesumiem.

Uz festivāla galvenās skatuves — LMT Stage — uzstāsies Sam Smith, Metro Boomin, alt-J, J.I.D, EarthGang, Emotional Oranges un Gustavo.

Video: "Positivus '22" atskats

Uz festivāla otrās lielākās skatuves "Lāčplēsis Stage" uzstāsies Tommy Cash, Little Big, Sleaford Mods, Anna B Savage, Banda Banda, Bel Tempo, Elīza Legzdiņa, Miks Galvanovskis, Martas Asinis un Wiesulis.

Jauno "Evolution Stage" programmu piepildīs daudzu spožu vietējo mākslinieku priekšnesumi: Aminata, Vēstnieks, Mauku Sencis & Grandmasters Neons, ZEĻĢIS, Fiņķis, Patrisha, I MEAN LOVE, MC Apšaude, Grēta, Vultura, HUNN, MARKO & HOTTE, Perestroika un Laika Suns.

Pagājušā festivāla viena no populārākajām zonām bija Jim Beam Silent Disco, kura šogad taps daudz lielāka. Tajā līdz spēku izsīkumam būs iespēja izdejoties pie šī brīža populārākajiem hitiem ar DJ: DJ Kārlis Ķilkuts, DJ Rojs Rodžers, DJ Magnuss Eriņš, DJ Artūrs Pudāns, DJ All-viss, DJ Aspirīns, DJ Inga Zeile, DJ Reinis Kārlis Rutkis un DJ Kārlis Zariņš!

Festivālā varēs baudīt ne tikai daudzveidīgu mūzikas un mākslas programmu, bet arī novērtēt, iegādāties oriģinālus un kvalitatīvus dizaineru darbus jaunajā smukumlietu tirdziņā "Positivus Bazaar", kā arī baudīt garšīgu, veselīgu un daudzveidīgu ēdienu. Tāpat, festivālu piepildīs visdažādākās aktivitātes un stendi.

"Positivus" festivāla teritorija apmeklētājiem būs atvērta no piektdienas, 14. jūlija, plkst. 14 līdz plkst. 3, un no sestdienas, 15. jūlija, plkst. 12 līdz 3. Kā ierasts, festivāla biļetes pret aprocēm varēs apmainīt ātrāk Galerijā Centrs.

Foto: "Positivus'22"

2023. gada vasaras festivālu ceļvedis: ko noteikti redzēt un kam pataupīt naudu, lasiet TVNET GRUPAS tiešsaistes žurnālā "Klik".

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu