Nevirza apsūdzības pret Vembanjamu. Spīrsa nejauši pati sev iesitusi

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Reuters/ScanPix

Pēc īsas izmeklēšanas par strīdu, kurā bija iesaistīta popzvaigzne Britnija Spīrsa, netiks izvirzītas apsūdzības pret Sanantonio "Spurs" debitantu Viktoru Vembanjamu un spēlētāja drošības komandas locekli, vēsta "AP News", atsaucoties uz Lasvegasas policijas paziņojumu.

Spīrsa apgalvoja, ka "Spurs" komandas apsardzes direktors Deimians Smits esot nogrūdis viņu zemē, kad dziedātāja pieskārusies basketbolista plecam, pienākot sportistam klāt no mugurpuses. 

Incidents notika trešdienas vakarā netālu no restorāna Lasvegasas kazino kompleksā. Vembanjama sacīja, ka kāds cilvēks, kas vēlāk izrādījusies Spīrsa, satvēra viņu no aizmugures.

Spīrsa iesniedza policijai ziņojumu, apgalvojot, ka ka viņai mērķtiecīgi mēģināts nodarīt pāri. Lasvegasas Metro policijas departaments paziņoja, ka izmeklēšana ir beigusies un "pret iesaistīto personu netiks izvirzītas nekādas apsūdzības".

Policija novērošanas video materiāla konstatēja, kā Spīrsa netīšām iesita sev pa seju pēc tam, kad viņas roka tika nogrūsta no Vembanjamas pleca.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka 19 gadus vecais Francijas basketbolists jūnijā tika izraudzīts ar pirmo numuru NBA jauno spēlētāju draftā. Sanantonio "Spurs" komandas jaunais spēlētājs ieguvis lielu slavu, kaut NBA līgā vēl nav debitējis.

Vembanjama iekūlās incidentā, kas notika ap pusdeviņiem vakarā pie ARIA viesnīcas "Catch" restorāna Lasvegasā. Spīrsa ieraudzījusi jauno basketbolistu un vēlējusies uztaisīt kopbildi.

"Spurs" komandas apsardzes direktors Deimians Smits esot nogrūdis zemē Spīrsu, kad dziedātāja pieskārusies basketbolista plecam, pienākot sportistam klāt no mugurpuses.

Smits vēlāk atvainojās Spīrsai un viņas komandai, paskaidrojot, ka neatpazina viņu, un tikai darīja savu ierasto darbu. Neskatoties uz to, Spīrsas komanda nolēma vērsties policijā, apsūdzot Smitu par fizisku uzbrukumu.

Varasiestādes gan norādījušas, ka Smits nav mērķtiecīgi mēģinājis nodarīt pāri Spīrsai, jo aizstāvējis Vembanjamu, līdz ar to viņam nedraud krimināllieta.

Vembanjama sarunā žurnālistiem skaidrojis notikušo no savām pozīcijām. Viņš apgalvo, ka nav atpazinis slaveno dziedātāju un turpinājis iet uz priekšu.

"Gāju ar komandas apsardzi uz restorānu. Mēs bijām gaitenī, kur bija daudz cilvēku, kas sauca mani. Ar apsardzi runājām, ka, ja apstāsimies, tas radīs pūli," pastāstīja basketbolists.

"Es nevarēju apstāties. Kāda persona nāca un teica: "kungs, kungs". Kāda persona satvēra mani no mugurpuses. Neredzēju, kas notika, jo es gāju tālāk," notikušo atceras Vembanjama.

"Cik zinu, apsardze viņu atgrūda. Nezinu, ar kādu spēku, bet apsardze viņu atgrūda," piebilda Francijas sportists.

Vembanjama pāris stundas par notikušo neko nenojauta, taču vēlāk viņš uzzinājis, ka šī persona, kas pielavījās no mugurpuses, bija Spīrsa.

"Apsargi man pateica, ka tā bija Britnija Spīrsa. Vispirms man šķita, ka tas ir joks. Es viņas seju nesaskatīju, es turpināju iet uz priekšu."

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu