ASV cietumā pamatīgi sadurts bēdīgi slavenais seksuālais varmāka Nasers

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Reuters/ScanPix

Seksuālo noziegumu pastrādātājs, bijušais ASV vingrošanas izlases ārsts - Lerijs Nasers - svētdien kautiņa laikā cietumā ticis vairākas reizes sadurts, ziņo ASV mediji.

Incidents noticis kautiņa laikā ar citu ieslodzīto.

Tiek ziņots, ka viņš atrodas slimnīcā stabilā stāvoklī.

59 gadus vecajam seksuālajam varmākam divas reizes iedurts kaklā, divas reizes mugurā un sešas reizes krūtīs, stāsta cietuma pārstāvji.

Bijušais ASV vingrošanas izlases ārsts Lerijs Nasers 2018. gadā tika notiesāts ar cietumsodu, kas sasniedza 175 gadus, kad vairāk nekā 150 jaunas sportistes liecināja par piedzīvotu seksuālu uzmākšanos.

Kopā vairāk nekā 330 sieviešu un meiteņu ASV vingrošanas klubā un Mičiganas Štata universitātē ir apsūdzējušas Nasaru seksuālā vardarbībā.

"Jūs neesat pelnījis kādreiz vēl iziet no cietuma," 2018. gadā pauda tiesnese, paziņojot, ka soda apmērs ir 175 gadi.

Vēl viena tiesas prāva 54 gadus vecajam Naseram bija 2017. gada decembrī, kad viņam piesprieda 60 gadu cietumsodu par bērnu pornogrāfijas glabāšanu, atzīstot bijušo ārstu par vainīgu trijās atsevišķās lietās un par katru no tām piespriežot 20 gadu ilgu cietumsodu.

Foto: AP/Scanpix

Toreiz septiņas dienas ilgā prāvā liecināja 156 sievietes, kuras Nasers esot izmantojis.

Nasers gandrīz 30 gadus strādāja ar ASV vingrotājiem un rūpējās par to veselību četrās olimpiskajās spēlēs.

Nasera lieta ietilpa skandālā, kas spieda atkāpties no amata ASV nacionālās vingrošanas federācijas vadītāju Stīvu Peniju, kuru cietušie vainoja par savlaicīgu nereaģēšanu uz ziņojumiem par ļaunprātībām. Par ciešanu no Nasera noziegumiem paziņojušas daudzas slavenas ASV vingrotājas.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu