VIDEO "Dziesma neatstās vienaldzīgu nevienu latviešu sirdi." Katrīnai Gupalo jauns singls "Pupiņu zupiņa"

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Emīlija Paula Andersone

Dziedātāja Katrīna Gupalo izdevusi jaunu deju mūzikas hītu ar nosaukumu "Pupiņu zupiņa". Dziesmā apdziedāta mīlestība pret vienu no latviešu virtuves stūrakmeņiem - tradicionālo pupu zupu.

Dziesma atklāj jauna vīrieša tiekšanos uz laimi, mīlestību, siltumu un rūpēm, kuru viņš cer atrast un sagaidīt savā dzīves gājumā. Dziesmai tapis arī mazbudžeta pašdarbības mūzikas video, kurš filmēts Rīgā un Budapeštā.

Dziesma "Pupiņu zupiņa" tika komponēta kādā jūnija vakarā, kad Katrīna uz studiju atnesa savas mātes gādātu pupu zupu. Sātīgais mielasts tik ļoti iedvesmoja radošo komandu, ka tā nekavējoties steidzās ietērpt savu pateicību mūzikas skaņās un dzejas rindās.

Turpinot maltīti, mūziķi atcerējās savu bērnu dienu elku Benny Benassi un viņa leģendāro dziesmu "Satisfaction", un drīz vien ieskanējās zīmīgais basa gājiens, kurš spēcīgiem ritmiem caurvij visu kompozīciju.

"Šī enerģijas caurstrāvotā dziesma neatstās vienaldzīgu itin nevienu latviešu sirdi.

Tā remdēs klausītāju ilgas pēc karstiem un garšīgiem ritmiem un kļūs par neatņemamu latviešu deju mūzikas hrestomātijas sastāvdaļu," ir pārliecināti dziesmas "Pupiņu zupiņa" autori Katrīna Gupalo, Edgars Vilcāns un Armands Varslavāns.

Tuvākie koncerti, kur klausītāji varēs izbaudīt dziesmu "Pupiņu zupiņa", kā arī daudzus citus Katrīnas Gupalo radītus hitus, notiks 23. jūlijā Kultūras namā "Wiktorija" Liepājā, 25. augustā Labumu bodē Ikšķilē un 2. septembrī Baložu ielas estrādē Pārdaugavā.

Noklausies!

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu