FOTO un VIDEO Vilcienā Japānā sadurti trīs cilvēki

LETA
Vilciena sēdvietas. Ilustratīvs attēls
Vilciena sēdvietas. Ilustratīvs attēls Foto: Shutterstock/YesPhotographers

Japānas rietumos uzbrukumā ar nazi vilcienā svētdien ievainoti trīs cilvēki, un policija aizturējusi iespējamo uzbrucēju.

Uzbrukuma rezultātā ar durtām brūcēm, kas neapdraud dzīvību, slimnīcā nogādāts 20-30 gadus vecs vilciena konduktors un divi pasažieri 20-30 gadu un 70-80 gadu vecumā, informēja vietējā ugunsdzēsības nodaļā.

Vietējā policija apstiprināja, ka Osakas reģiona Rinku stacijā aizdomās par uzbrukumu aizturēts 37 gadus vecs vīrietis, kuram bija trīs naži. Uzbrucējs esot atzinies uzbrukumā, bet policija vēl skaidro notikušā apstākļus un uzbrukuma motīvu.

Vardarbīgi noziegumi Japānā ir retums. Valstī ir zems slepkavību līmenis un vieni no stingrākajiem ieroču aprites likumiem.

Tomēr reizēm Japānā notiek uzbrukumi ar nažiem un šaujamieročiem. Piemēram, pērn valsti satricināja bijušā premjerministra Sindzo Abes nošaušana.

2021.gadā 24 gadus vecs vīrietis sadūra pasažieri un aizdedzināja vilcienu Tokijā Visu svēto dienas priekšvakarā, kad bija iejuties komiska varoņa Džokera tēlā. Spriedums šajā lietā gaidāms 31.jūlijā.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu