Vācijas futbolistes PK ietvaros svin graujošu uzvaru pār Maroku

Vācijas izlases futbolistes
Vācijas izlases futbolistes Foto: dpa/scanpix

Vācijas sieviešu futbola izlase pirmdien Melburnā Pasaules kausa finālturnīrā izcīnīja graujošu panākumu.

H apakšgrupas spēlē Vācijas futbolistes ar 6:0 (2:0) bija pārākas pār Maroku.

Pirmajā puslaikā ar diviem precīziem sitieniem izcēlās Aleksandra Popa, panākot 2:0 Vācijas labā.

Savukārt otrā puslaika ievadā vācietēm vajadzēja mazāk nekā minūti, lai gūtu trešos vārtus, šoreiz precīzai esot Klārai Bīlai. Puslaika turpinājumā vācietes tika pie diviem vārtiem pēc tam, kad bumba vēl aizskāra Marokas spēlētājas, bet pamatlaika pēdējā minūtē Lea Šillere lika Marokas vārtsardzei kapitulēt sesto reizi.

Vēl H apakšgrupā spēlē Kolumbija un Dienvidkoreja, kuras savstarpējo maču aizvadīs otrdien.

Futbolistes par Pasaules kausa trofeju cīnās devīto reizi, šogad pirmo reizi piedaloties 32 komandām.

Pirms četriem gadiem Francijā notikušā finālturnīra finālā ASV ar 2:0 uzvarēja Nīderlandi un ceturto reizi svinēja panākumu šajā turnīrā, izcīnot trofeju otro reizi pēc kārtas. Divreiz meistarsacīkstēs uzvarējusi Vācija, bet pa vienam titulam ir Norvēģijai un Japānai.