FOTO ⟩ Berlīnes modes nedēļas, iespējams, šokējošākā kolekcija (5)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: dpa/scanpix

Berlīnes modes nedēļā, šķiet, visvairāk uzmanības piesaistījusi zīmola "NAMILIA" skate ar savu kolekciju "Mana mīlošā cukurtētiņa piemiņai". 

Ar 2024. gada pavasara/vasaras kolekciju "In Loving Memory of My Sugar Daddy" Nana Lī un Emilija Pfohla vēlas atbrīvoties no sieviešu "zeltraču" klišejām.

"Estētiskā ziņā mūs piesaista kultūras un sociālās pasaules, kas ir ļoti saistītas ar dzimumu, piemēram, motokrosa vīrišķība vai hipersievišķīgi pornogrāfijas priekšnesumi, un izmantojam to elementus, lai radītu jaunas dzimuma izpausmes.

Mēs smeļam un pārinterpretējam ikoniskus popkultūras mirkļus, lai izpētītu, kā tie ir iekļuvuši mūsu apziņā un ietekmējuši mūsu uzskatus par materiālo pasauli. Politiski mūs iedvesmo kustības, kas vērstas uz sociālo pieņemšanu un brīvību, kas cīnās pret sieviešu mātēm, rasismu, homofobiju un transfobiju, kas notiek gan tiešsaistē, gan uz ielas.

Mūsu apģērbs ir paredzēts, lai cilvēki justos brīvi un pārliecināti, lai pilnībā izpaustos, un mēs cienām jebkuru kustību, kuras mērķis ir atraisīt cilvēku pašapziņu, lai noraidītu nomācošu sabiedrību," par kolekciju izsakās dizaineres. 

Foto: dpa/scanpix
Foto: dpa/scanpix
Foto: dpa/scanpix
Foto: dpa/scanpix
Foto: dpa/scanpix
Komentāri (5)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu