Kas jāzina festivāla "Summer Sound 2023" apmeklētājiem

Apollo.lv
Festivāls "Summer Sound"
Festivāls "Summer Sound" Foto: Foto: Lauris Vīksne

Jau 4. un 5. augustā Liepājā norisināsies Baltijā lielākais pludmales festivāls "Summer Sound 2023". Apmeklētāju ērtībām festivāla organizatori izveidojuši gan plašu koncertu programmu un dažādas izklaides iespējas, gan parūpējušies par vieglāku nokļūšanu, mantu nogādi, bērnu pilsētiņu un citām ērtībām.

Nokļūšanai uz festivālu ir iespējams izmantot ne tikai savu personīgo transportu, bet arī, līdzīgi kā iepriekšējos gados, ērti nokļūt uz Liepāju ar A/S "Pasažieru vilciens" īpašajiem "Summer Sound" vilcienu papildreisiem. Lai uzzinātu par precīziem atiešanas laikiem, aicinām sekot festivāla sociālajiem tīkliem.

Festivāla draugi "DPD Latvija" arī šogad ir parūpējušies par mantu bezmaksas nogādāšanu līdz pat festivāla durvīm. Mantu saņemšana Liepājā būs DPD pick-up punktā pie festivāla VIP autostāvvietas. Plašāka informācija un pieteikšanās bezmaksas kurjera pakalpojumiem būs pieejama festivāla mājaslapā jau drīzumā.

Telšu pilsētiņa sāks darboties jau no ceturtdienas, 3. augusta plkst. 17 un būs atvērta līdz svētdienas 6. augusta plkst. 15.

Telšu pilsētiņa būs aprīkota ar tualetēm un dušu, būs pieejama arī ēdināšana un bārs, kā arī deju placis. Visā festivāla teritorijā papildu drošībai tiks veikta arī video novērošana, t.sk. telšu pilsētiņās.

Šogad festivālā ir ieviesta arī depozīta sistēma dzērienu glāzēm, kas nozīmē, ka apmeklētājs jebkurā tirdzniecības vietā kopā ar pirmo dzērienu iegādājas arī depozīta glāzi, kuru bez papildu maksas varēs vai nu apmainīt pret jaunu, vai uzpildīt esošo. Dodoties prom no teritorijas, glāzi varēs vai nu paturēt kā suvenīru, vai apmainīt pret kādu no kuponiem – atlaides kuponu 2024. gada "Summer Sound" festivāla biļešu iegādei vai "Narvesen" kuponu, kuru varēs izmantot visā Latvijā – jebkurā festivāla aproču maiņas punktā vai Info centrā. Būs iespēja arī šo summu noziedot Ukrainas pasākumu asociācijas projektam "Music Saves UA".

Kā ierasts, "Summer Sound" festivāla rīkotāji īpaši padomājuši par bērniem, un arī šogad teritorijā darbosies "Bērnu pilsētiņa", kā arī būs nodrošināta bezmaksas ieeja festivālā bērniem līdz 10 gadu vecumam. Bērnu pilsētiņā bez vecāku uzraudzības varēs atstāt bērnus no 4 gadu vecuma, un šis pakalpojums būs pieejams par papildu samaksu – biļeti varēs iegādāties turpat pie ieejas Bērnu pilsētiņā.

Lai gan festivāla teritorija būs atvērta no 4. augusta plkst. 15, Liepājā svētku noskaņojumu varēs sākt baudīt jau no trešdienas, kad divus vakarus pēc kārtas Juliannas pagalmā norisināsies bezmaksas ieskaņas koncerti. Trešdien, 2. augustā, uzstāsies Smaržo pēc lietus, Madara, Embark, Baiba, B Optimist, bet 3. augustā Kristiāna Millere, 2tie, Midnight Projects, Audiokvartāls un Erased By Sunrise.

Vasaras lielākais pludmales festivāls Baltijā "Summer Sound" šogad notiks jau vienpadsmito reizi 4. un 5. augustā un, kā ierasts, piedāvās plašu programmu vasaras piedzīvojumu baudītājiem.

Festivālā "Summer Sound" uz skatuves kāps Dj un producentu apvienība Meduza no Itālijas, elektroniskās deju mūzikas karaļi, dīdžeji un producenti Felix Jaehn un Alle Farben no Vācijas. Notiks skaļākā pašmāju hiphop mūziķa Gustavo atgriešanās. Festivālā piedalīsies arī Igaunijas leģendārā indie-rock apvienība Ewert And The Two Dragons, Ukrainas sensācija Kalush Orchestra un pašmāju mūzikas zvaigžņu plejāde: Skyforger, Singapūras Satīns, Ozols, Zeļģis, Būū, Rolands če, Labvēlīgais Tips, Sudden Lights, Pienvedēja Piedzīvojumi, Dzelzs Vilks, Prusax, Wiesulis, Mauku Sencis/ Grandmasters Neons, Pirmais Kurss, Gapoljeri, Fēlikss Ķiģelis, Lapsene, Čipsis un Dullais, Nikotīņi, Indygo, Finķis & Pragaii, Zari. Tāpat piedalīsies Igaunijas sensācija NOËP, kā arī apvienības Leon Samov, Planeta Polar, Shishi un Lucid Kidd no Lietuvas, bulgāru alternatīvais indie-pop-rok duets IVA un zviedru grupas: Girl Scout un The Boo Boo Bama Orchestra u.c.

Foto: "Summer Sound 2022" festivāla apmeklētāji

Redaktors iesaka
Nepalaid garām