Miris 25 gadus vecais HBO tīņu drāmas "Eiforija" zvaigzne Anguss Klauds

Apollo.lv
Foto: Reuters/ScanPix

HBO tīņu drāmas "Eiforija" seriāla zvaigzne Anguss Klauds 25 gadu vecumā devies aizsaulē, pirmdien, 1. augustā, raidsabiedrībai CNN paziņoja aktiera ģimene.

"Ar visdziļākajām skumjām mums šodien nācās atvadīties no vienas neaizmirstamas personības. Kā māksliniekam, draugam, brālim un dēlam Angusam bija īpaša vieta mūsu sirdīs.

Pagājušajā nedēļā viņš apglabāja savu tēvu, šonedēļ mēs apglabāsim viņu.

Vienīgais mierinājums palicējiem ir tas, ka Anguss tagad atkal ir kopā ar tēvu, kurš bija viņa labākais draugs.

Anguss atklāti runāja par savu cīņu ar depresiju, un mēs ceram, ka viņa aiziešana būs atgādinājums citiem, ka viņi nav vieni un nevajadzētu cīnīties ar to klusumā," rakstīja Klauda ģimene.

"Mēs lūdzam cienīt mūsu privātumu šajā laikā, jo mēs vēl joprojām mēģinām apjaust notikušo," piebilda viņa ģimene.

Aktieris tika atrasts jau bez dzīvības pazīmēm. Nāves cēlonis vēl nav zināms. Oklendas policijas departaments veic izmeklēšanu par to.

"Mēs esam ļoti apbēdināti, uzzinot par Angusa Klauda aiziešanu," teica HBO pārstāvis CNN. "Viņš bija ļoti talantīgs un mīļš HBO un "Eiforijas" ģimenes loceklis. Mēs izsakām visdziļāko līdzjūtību viņa draugiem un ģimenei šajā grūtajā laikā."

Jau vēstīts, ka neskaitāmām balvām apbērtais un dažādi vērtētais ASV izklaides milža HBO seriāls "Eiforija" (Euphoria) kļuvis par HBO otru visu laiku skatītāko seriālu uzreiz aiz "Troņu spēles" (Game of Thrones).

Seriāls "Eiforija" saņēmis virkni balvu un nomināciju - lielākoties par tām varēja pateikties filmas skaņu celiņam ("Guild of Music Supervisors", "Primetime Creative Arts Emmy", "Hollywood Music in Media" balvas) un, protams, galvenās lomas atveidotājai Zendajai (Zendaya), kuras transformāciju no iepriekšējo gadu jaukās "Disneja" studijas meitenes uz rūdītu mazgadīgu narkomāni augstu novērtēja gan publika ("People’s Choice Award"), gan kritiķi ("Primetime Emmy").

Drosmīgs un atklāts, seriāls nesaudzīgi atsedz 21. gadsimta tīņu reālās problēmas, starp kurām sliktas sekmes skolā atrodas teju vai pēdējā vietā.

Lai arī televīzijas satura kritiķi atkal un atkal uzdeva jautājumu, kas īsti ir šī seriāla auditorija, - to skatījās visi, gan paši jaunieši, gan tie, kuriem jaunība pagājusi vēl iepriekšējā tūkstošgadē. Jo vienbalsīgi atzina visi - lai arī pasaule mainās, jauniešu problēmas paliek tās pašas, citi ir tikai apkārtējās pasaules piedāvātie risinājumi.

Ja jūs nomāc domas par pašnāvību, nekavējoties meklējiet palīdzību! Bezmaksas konsultāciju tālrunis - 67222922 vai 27722292.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu