Valsts policija aiztur vīrieti aizdomās par pārdevējas saduršanu pārtikas veikalā Daugavpilī

Apollo.lv
Valsts policijas auto. Ilustratīvs attēls.
Valsts policijas auto. Ilustratīvs attēls. Foto: Valsts policija

Valsts policijas Dienvidlatgales iecirknī šī gada 2. augustā ap pulksten 19.47 tika saņemta informācija par fizisku uzbrukumu pārdevējai pārtikas veikalā Daugavpilī, sievietei nodarot miesas bojājumus ar nazi. Valsts policijas amatpersonas nekavējoties devās uz notikuma vietu, kur iepriekš minētais apstiprinājās. Policija notikuma vietā sastapa iespējamo uzbrucēju – 1999. gadā dzimušu vīrieti. Aizturētais tika nogādāts Īslaicīgās aizturēšanas vietā un par notikušo uzsākts kriminālprocess, ziņo Valsts policija.

Šī gada 2. augustā pulksten 19.47 Valsts policijas Dienvidlatgales iecirknī tika saņemta informācija par fizisku uzbrukumu pārdevējai kāda pārtikas veikala telpās Daugavpilī, kur pēc sākotnējās saņemtās informācijas ziņots, ka kāds vīrietis, draudot ar fizisku izrēķināšanos, pieprasīja viņai atdot no veikala kases naudu. Pēc atteikuma izpildīt vīrieša prasības, viņš izdarīja 1974. gadā dzimušai veikala pārdevējai dūrienu ar nazi kakla rajonā. Notikuma vietā ieradās policijas darbinieki, kuri aizturēja vīrieti, savukārt pārdevēja, pēc gūtiem miesas bojājumiem, tika nogādāta tuvākajā medicīnas iestādē.

Uz notikuma vietu nekavējoties devās Valsts policijas darbinieki, kuri notikuma vietā aizturēja 1999. gadā dzimušo vīrieti un saistībā ar izdarīto nodarījumu vīrietis tika ievietots īslaicīgās aizturēšanas vietā. Šodien, 4.augustā aizdomās turētajam tika piemērots drošības līdzeklis-apcietinājums.

Par nodarījumu uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas par svešas kustamas mantas nolaupīšanu, ja tā saistīta ar vardarbību vai vardarbības piedraudējumu. Par šādu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu