Lidostā "Rīga" aizturēts no Īrijas ieceļojošs Latvijas pilsonis, kurš atrodas meklēšanā

Apollo.lv
Starptautiskā lidosta "Rīga".
Starptautiskā lidosta "Rīga". Foto: Ieva Leiniša/LETA

2. augustā Latvijas Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 62 likumpārkāpējus, tajā skaitā lidostā "Rīga", liecina Latvijas Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes Stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas apkopotā informācija.

Lidostas "Rīga" robežkontroles punktā konstatēts viens no Dublinas Latvijā ieceļojošs Latvijas pilsonis, kurš atrodas policijas meklēšanā. Persona aizturēta un nodota Valsts policijas amatpersonām.

Vientuļu un Lidostas "Rīga" robežkontroles punktā konstatēti divi Uzbekistānas, viens Lielbritānijas, viens Gruzijas un viens Ukrainas pilsonis, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus (pārsniegts vīzā vai bezvīzu režīma noteiktais uzturēšanās laiks, nav derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas) Šengenas zonas valstīs. Personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti sešām personām – trīs Ukrainas, diviem Krievijas un vienam Uzbekistānas pilsonim.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu