Atklāti un patiesi! Šova "Slavenības. Bez filtra" jaunajā sezonā dāmas "šaus uguņus"

Apollo.lv
Foto: Publicitātes, Apollo.lv kolāža

Realitātes šovam "Slavenības. Bez filtra" šoruden gaidāma devītā sezona, un tai pievienojušies jauni varoņi.  

Blakus kolorītajai šova veterānei Magonei Liedeskalnai savu dalību apstiprinājusi arī biznesa lēdija Natālija Tumševica, digitālā satura veidotāja Jana Bruka, bet uzzināt, kas karsts ir mūsu zvaigžņu dzīvēs, un ielūkoties viņu ikdienā sola uzņēmēja un influencere Katrīne Vasiļevska.

Kopumā skatītājiem būs iespēja sekot vismaz sešām personībām, dažas no tām pagaidām vēl tiek turētas noslēpumā. Sezonas galvenais mērķis ir iedvesmot un pārsteigt, parādot kā dzīvo dažādas Latvijas slavenības.

Natālija vēlas parādīt skatītājiem savu dzīvi bez filtriem ar reālām emocijām

Sabiedrības dāma, labdarības pasākumu organizatore Natālija Tumševica pirms neilga laika pārsteidza ar jaunumiem - viņa kļuvusi par māmiņu un to slēpusi no medijiem. Tagad viņa ir gatava par to runāt un atklāti dalīties savās sajūtās par jauno dzīves lomu, tās pārsteigumiem un ieguvumiem. Viņa daudzus gadus ir gozējusies preses izdevumos kā izsmalcinātu un ekskluzīvu pasākumu organizatore, bet šāds dzīvesveids bieži vien nāk ar savu garozu – baumas, meli un intrigas. Viņa ir gatava drosmīgi ieskatīties savā dzīvē un atklāt, kas ir Natālija Tumševica.

"Es gribu, lai cilvēki uzzinātu, kāda es patiesībā esmu, bez filtriem, bez uzpūstām baumām, kāda patiesi ir Natālija. Skatītāji redzēs manu dzīvi, ikdienas nodarbības, attiecības ar ģimeni un draugiem, ko mēs kopā darām un kādus jautājumus risinām, manus kolēģus, un kā tiek īstenoti mani projekti, sporta sacensības, domas par dzīvi. Īsāk sakot, viņi redzēs mani," saka Tumševica.

Vai tiešām Janas Brukas sirds ir salauzta?

Foto: publicitātes

Kanāla STV Pirmā! skatītāji digitālā satura veidotāju Janu Bruk iepazina mīlestības un iepazīšanās šovā "Mīla kemperī", kurā pēc piedzīvojumiem bagāta brauciena cauri Eiropai, viņa atrada īstu mīlestību – izbijušo armijnieku Dāvidu Krūmiņu. Viņi skatītājiem sniedza kaisles pilnus mirkļus, kuru noslēgums bija kāzas Lasvegasā. Šāds notikumu pavērsiens Latvijas šovbiznesā notika pirmoreiz.

Nenoliedzami, daudziem abu mīlestība likās teātris, uzskatot, ka pāra attiecības bija mākslīgas, taču Jana patiesi vīrieti mīlēja. Šajā vasarā atklājās, ka pāris ir šķīries, un beidzot viņa ir gatava dalīties ar pārdzīvoto.

"Šajā sezonā es runāšu par sevi, man ļoti patīk runāt par sevi, par savu ikdienu un attiecībām. Noteikti daudzus skatītājus interesē mana mīlas dzīve pēc šķiršanās ar Dāvidu, vai es esmu aizņemta vai brīva. Esmu gatava atklāti runāt par mūsu attiecībām, pastāstīt, kas notika, kad kameras tika izslēgtas," tā Jana.

Vai Magone atradīs īstu mīlestību un savu sapņu vīrieti?

Foto: publicitātes

Mīlestības alku vadīta, šova "Slavenības. Bez filtra" veterāne Magone Liedeskalna jaunajā sezonā vēlas atrast savu sapņu vīrieti. Viņa ir gatava atvērt savu sirdi patiesai mīlestībai, meklējot vīrieti, kas būs viņas drošības un miera osta. Arī šajā sezonā būs Magones ekscentriskas izdarības un sievišķīgais naivums, taču viņa ir gatava ne tikai meklēt mīlestību, bet kļūt par īstu ballīšu karalieni, apmeklējot dažādus izklaides pasākumus.

Slavenību attiecību līkloči un dzīves skaistie un skarbie notikumi - realitātes šovā "Slavenības. Bez filtra" jaunajā, dzirkstošajā sezonā jau no 22. augusta, no pirmdienas līdz ceturtdienai 20.30 kanālā STV Pirmā!

Redaktors iesaka
Nepalaid garām