Rīgā un Viļņā degvielas cenas kāpušas, bet Tallinā - nemainīgas

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Degvielas uzpilde.
Degvielas uzpilde. Foto: Evija Trifanova/LETA

Pagājušajā darba nedēļā Rīgā un Viļņā degvielas cenas turpināja kāpt, vienlaikus Tallinā degvielas cenas nav mainījušās, liecina apkopotie dati par degvielas cenu izmaiņām Baltijas valstu galvaspilsētās.

Šajā darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Tallinā, bet zemākā tā bija Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna cena palielinājās par 1,2% - līdz 1,714 eiro, bet dīzeļdegviela kļuva dārgāka par 1,3% un maksāja 1,614 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā piektdien 95.markas benzīna cena palielinājās par 1,9% - līdz 1,594 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena auga par 2,7% - līdz 1,524 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna un dīzeļdegvielas cenas saglabājās stabilas, un šīs darba nedēļas beigās maksāja attiecīgi 1,779 eiro un 1,629 eiro par litru.

Autogāzes cenas Rīgā un Viļņā nemainījās un maksāja attiecīgi - 0,715 eiro un 0,612 eiro par litru. Vienlaikus Tallinā autogāzes cena samazinājās par 8,1% - līdz 0,68 eiro par litru.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu