Agresīvs vīrietis smagi piekauj savu māti. Kaimiņi sašutusi par policijas neizdarību (1)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Gerda Čevare/Instagram

"Jau ilgstoši savā dzīvojamajā mājā ir problēmas ar vienu konkrētu kaimiņu. Vairākkārt saukta policija, jo persona traucē mieru, fiziski apdraud kaimiņus ar cirvi, regulāri iekausta savu māti," sociālo tīklu platformā "X" ("Twitter") par redzēto savā dzīvesvietā no 18. līdz 19. augustam stāsta Gerda Čevere.

"Šodien tika izsaukta policija un ātrā palīdzība, jo persona tik smagi piekāva savu māti, ka viņa lūdza palīdzību kaimiņiem, pie kuriem patvērās."

"Māte šobrīd ir slimnīcā, bet persona-dēls jau pēc 6h ir uz brīvām kājām, staigā pa mājas pagalmu, draud kaimiņiem, sakot, ka ir karalis un Valsts policija ir bezspēcīga pret viņu," savu sašutumu pauž vietnes "X" ("Twitter") lietotāja.

Savas un kaimiņienes drošības apdraudējuma dēļ Gerda pēc palīdzības vērsusies publiskajā telpā, atklājot notikumus sociālajos tīklos. Viņa vēlas noskaidrot, kādēļ šāda persona staigā brīvībā. 

"Tas atkarīgs tikai no tā, vai māte kā cietusī uzrakstīs iesniegumu policijā? Ko man tagot vēl bez jums, Valsts policija, lai uzzinātu sīkāk par to, kā pasargāt sevi un citus kaimiņus? PALDIES."

Kaimiņš ar lauzni esot lauzis vaļā durvis, tika izsaukta policijas brigāde, bet agresīvais vīrietis prom netika aizvests.

"Gaidīs, kad no slimnīcas atbrauc māte (būs šovakar mājās), tad skatīsies tālāk. Šis tā kā normāli?" raksta Gerda. 

Policija uz ierakstiem reaģēja un sniedza atbildi par notikušo, ko Gerda raksturojusi kā "Hello Goodbye" ("Sveiki un uz redzēšanos") tipa atbildi. Policijas ekipāža esot devusies prom no notikuma vietas, nesagaidot, kad smagi cietusī māte atgriezīsies no medicīnas iestādes. Vīrietis aizturēts tikai līdz brīdim, kad atskurbs.

Saziņa ar likumsargiem publiskajā telpā sākās piektdien, 18. augustā. Gerda arī publicējusi attēlu ar durvīm, kuras kaimiņš ar lauzni centies atdabūt vaļā.

Sieviete devusies sniegt liecību par notikušo, ko darīs arī cietusī māte. Tikmēr citi kaimiņi nolēmuši "nejaukties svešās darīšanās".

Reaģējot uz iesniegumiem, policija norāda, ka ir uzsākts kriminālprocess. 

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu