FOTO ⟩ GACHO un MESA lielkoncerta apmeklētāji piepilda Mežaparka estrādi

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Mežaparkā izskan projektu GACHO un MESA lielkoncerts
Mežaparkā izskan projektu GACHO un MESA lielkoncerts Foto: Artūrs Pavlovs

Sestdien, 19. augustā, Mežaparka Lielo estrādi piepildīja aptuveni 20 000 mūzikas cienītāju liels pūlis, lai baudītu projektu GACHO un MESA lielkoncertu. 

Koncerts iezīmēja talantīgā mūziķa Gata Irbes 25 gadus ilgo darbību uz skatuves.

Šī bija pirmā reize, kad projekti GACHO un MESA bija redzami uz vienas skatuves, vienā koncertā un tas bija neaizmirstams piedzīvojums ar pārsteigumiem visiem tā apmeklētājiem.

Foto: Mežaparkā izskan projektu GACHO un MESA lielkoncerts

Koncerta laikā uz skatuves kāpa vairāki īpaši viesi, tai skaitā leģendārā hiphopa grupa S’T’A, kas nereti tiek dēvēti par šīs kultūras aizsācējiem Latvijas mūzikā. Tas gan bija tikai viens no pārsteigumiem, jo dažādās kompozīcijās GACHO un MESA projektiem uz skatuves pievienojas arī Pēteris Upelnieks, apvienība "Laika Suns", Justs un kulminācijā fanu aprindās tik iemīļotās dziesmas "Vērtības" laikā kā punktiņš uz "i" kāpa pašmāju ikoniskā dziedātāja Ieva Akuratere.

Kopumā koncertā ar instrumentālo un vokālo izpildījumu piedalījās vairāk nekā 20 mūziķi. 

Pats Gatis koncerta laikā vairākkārt uzsvēra, ka sajūtas ir grūti aprakstāmas un visticamāk apziņā šis notikums nosēdīsies tikai pēc dienas vai divām.

Mežaparka koncerts bija līdz šim visapmeklētākais projektu GACHO un MESA koncerts. 

Par skatītāju ērtībām un izklaidi rūpējās apdrošināšanas un tehnoloģiju uzņēmums "Balcia", kuri nodrošināja apsargājamu bezmaksas "Balcia City Combo" braucamrīku novietni un mantu glabātavu pie ieejas Mežaparka lielajā estrādē un īpašu "Balcia VIP Lounge" fanu zonu tuvāk skatuvei. Kā informēja uzņēmuma pārstāvji, vairāk nekā 200 apmeklētāji izmantoja velonovietni un vēl ievērojams skaits novērtēja iespēju atstāt apsargājamā vietā moto ķiveres, privātos skrejriteņus un citas lielākas personīgās mantas, ko nedrīkstēja ienest koncerta teritorijā.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu