Prigožina otra lidmašīna šodien lidojusi uz Baku

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Reuters/ScanPix

"Vagner" vadoņa Jevgeņija Prigožina otrā lidmašīna šodien izlidoja uz Azerbaidžānas galvaspilsētu Baku no Vnukovas starptautiskās lidostas, ziņo "NEXTA".

Nav zināms, kas atradās lidmašīnā.

Jau ziņots, ka Jevgeņijs Prigožins trešdien, domājams, gājis bojā, nogāžoties lidmašīnai Krievijas Tveras apgabalā. Katastrofā dzīvību zaudēja visi 10 cilvēki, kas atradās lidmašīnā, viņu vidū vairāki "Vagner" komandieri.

Prigožina telefons ir atrasts viņa lidmašīnas katastrofas vietā, ziņoja telekanāls "Al Jazeera", atsaucoties uz "Vagner" ziņu avotu.

"Telegram" kanāla "VČK-OGPU" ziņu avots pastāstīja, ka tikai naktī sākās katastrofas vietas un bojāgājušo līķu apskate, jo pirms tam tur strādāja sapieri un tika gaidīta Krievijas Izmeklēšanas komitejas un Federālā drošības dienesta darbinieku ierašanās no Maskavas.

Pēc mirstīgo atlieku apskates tās aizvestas uz Tveru, kur no rīta tika veikta atpazīšanas procedūra. Vairuma mirstīgo atlieku oficiālai atpazīšanai vajadzīga DNS analīze.

Prigožina lidmašīnas katastrofas vietā ir atrasti 10 līķi, kas atbilst lidmašīnā bijušo cilvēku skaitam, pastāstīja ziņu avots ārkārtas dienestos. Meklēšanas operācija jau ir pabeigta.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu