Kociņa izcīna augsto ceturto vietu pasaules vieglatlētikas čempionātā

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas šķēpmetēja Anete Kociņa piektdien pasaules čempionātā vieglatlētikā ieņēma ceturto vietu šķēpa mešanā, bet Līna Mūze-Sirmā ierindojās devītajā vietā.

Pēc pirmās metienu sērijas abas Latvijas šķēpmetējas bija labāko astotniekā, kas turpina sacensības finālā, taču labāko astotniekā izdevās iekļūt vien Kociņai, kura ceturtajā mēģinājumā ar rezultātu 63,18 metri izvirzījās otrajā vietā.

Tomēr pēdējā metienu sērijā viņu apsteidza japāniete Haruka Kitaguči, kura pirms gada Jūdžinā ieņēma trešo vietu, uzvarot ar rezultātu 66,73 metri, un austrāliete Makenzija Litla, kura pārspēja Kociņu par 20 centimetriem.

Otro vietu ar pirmajā mēģinājumā sasniegtajiem 65,47 metriem izcīnīja kolumbiete Flora Ruisa.

Mūze-Sirmā ar pirmajā mēģinājumā sasniegto rezultātu 58,43 metri ierindojās devītajā vietā.

Piektdien neviens no trim Latvijas šķēpmetējiem neiekļuva pamatsacensībās.

Kvalifikācijas sacensībās Patriks Gailums ar 77,43 metriem ieņēma 21. vietu, Rolands Štrobinders ar 74,46 metriem ierindojās 29. vietā un Gatis Čakšs ar 73,42 metriem - 33. vietā 35 šķēpraižu vidū.

Pasaules čempionātā Latviju pārstāv deviņi vieglatlēti, piektdien vakara sesijā finālā startējot Līnai Mūzei-Sirmajai un Anetei Kociņai.

Meistarsacīkstes norisināsies līdz 27. augustam, tajās piedaloties vairāk nekā 2000 vieglatlētiem no 202 pasaules valstīm.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām