Trīs Zodiaka zīmes, kas ir lielākie blēži

Apollo.lv
Foto: Bits And Splits/Shutterstock

Ir tādi cilvēki, kuri spēj likt citiem domāt, ka ir visuzticamākie un lojālākie, taču tie var izrādīties klaji meli.

Strēlnieks

Strēlnieki ir tīrie blēži. Viņiem nepatīk strādāt, bet patīk dzīvot ar vērienu, un tāpēc jau no mazotnes viņi pielāgojas dzīvošanai uz citu rēķina, panākot savu ar viltu un krāpšanu. Strēlnieka trumpis ir prast iegūt cilvēku uzticību, un to viņi izmanto, kad vēlas gūt sev labumu.

Mežāzis

Mežāzis ir vēl viens sava rakstura gūsteknis. Mežāži ir darbaholiķi. Un slāpes pēc peļņas ir tik lielas, ka viņš ir biznesā gatavs nodoties jebkurai blēdībai, lai tikai iegūtu to, ko vēlas. Mežāzis ir bezbailīgs un sasodīti viltīgs, tāpēc piekritīs arī netīriem darījumiem, ja runa ir par naudu.

Mežāzis ir neticami noslēpumains, un tas ir viņa trumpis. Neviens precīzi nezina, kāds viņš patiesībā ir un kādi sakari viņam ir. 

Dvīņi

Dvīņi nebūs Dvīņi, ja nelietos savas maldināšanas prasmes, pat ja nāktos tās izmantot pret draugu vai radinieku. Sava labuma dēļ Dvīņi ir gatavi uz visu!

Viņu asais prāts palīdz izdomāt ģeniālus plānus, arī viltību un mazliet nodevības, lai tiktu pie kārotā. Viņi ir lieli runātāji un labi aktieri. Viņiem ir svarīgs tiešs kontakts ar "upuri", viņu spēkos ir apvest ap stūri teju ikvienu.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām