Samanta Tīna paziņo par saderināšanos

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 2

Dziedātāja Samanta Tīna trešdien saderinājusies, liecina dziedātājas ieraksts sociālajā tīklā "Instagram".

Dziedātāja ar savu sirdsāķīti saderinājusies 30. augustā.

Šī gada pavasarī Samanta Tīna paziņoja, ka nav vairs brīva sieviete. Lai gan jaunā sirdāķīša vārdu viņa neatklāja, raidījumā "Pasaki to skaļi" viņa pastāstīja, kas šajās attiecībās ir atšķirīgs no iepriekšējām.

"Izmainīts ir tas, ka manī vairs nav gaidu, ir manas nostādnes. Ir mani principi, kas līdz šim ir arī ievēroti. Ja tevi tas kaut kā neapmierina, paldies. Man ir tāds princips, jo man arī vairs nav 18 gadi, kad es varu baudīt dzīvi.

Es esmu pieaugusi sieviete, arī man ir bijusi kaut kāda sāpīga attiecību pieredze, no kuras es esmu mācījusies, un man ir savi principi. Ja tev tas neliekas okey, visu cieņu, es tev to neuzspiežu."

Samanta gan neatklāj sava jaunā sirdsāķīša vārdu, taču nesaka, ka attiecības slēpj. "Drīzāk sargāju." Viņasprāt, nav vairs tik svarīgi atzīmēties citiem par savu personīgo dzīvi. "Mīlestība mīl klusumu. Tāpat agri vai vēlu tas kaut kur parādīsies."

Samanta iepriekš bija attiecībās ar Nauri Liepiņu, taču pēc sešus gadus ilgām attiecībām katrs lēma iet savu ceļu. Samanta raidījumā atklāj arī to, ka viens no iemesliem, kāpēc abi šķīrās, bija tas, ka abi gluži neskatījās vienā nākotnes virzienā.

Foto: Samantas Tīnas videoklipa dziesmai "Femme Fatale" filmēšanas aizkadru foto

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 2

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu